تاریخ: ۱۷:۰۹ :: ۱۳۹۷/۰۹/۳۰
نام نویسنده: مرتضی خالقی

ژاوی هرناندز، اسطوره بارسا یک بار دیگر به تمجید از لوکا مودریچ، ستاره کروات رئال پرداخت.

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،

مودریچ دو هفته پیش در پاریس توپ طلای ۲۰۱۸ را از آن خود کرد و سپس در صحبت های خود عنوان داشت که زمانی ژاوی و اینیستا نیز می توانستند این جایزه را کسب کنند. اظهاراتی که با تمجید ژاوی روبرو شد.

 

 

 

 

کاپیتان سابق بارسا در مصاحبه جدید و اختصاصی با مارکا، مودریچ را بهترین بازیکن در پست خودش دانست و گفت:« در دنیا بازیکنانی هستند که وقتی بازی آنها را می بینم به خودم می گویم که سبکش به بارسا می خورد یا سبکش بیشتر متناسب با رئال است. برای مثال کاسورلا و سیلوا می توانستند برای بارسا نیز به میدان بروند ولی مودریچ از آن دست بازیکنانی است که می توانست در بارسا هم خوش بدرخشد یا رودریگوی اتلتیکو مادرید. از نظر من مودریچ در حال حاضر بهترین بازیکن در پست خودش است.»

 

 

 

 

ژاوی در مورد مشکلات ایسکو با سولاری در رئال گفت:« چیزی بر ضد ایسکو نمی توانم بگویم. او هافبکی با سبک بازی تماشایی است. آنهایی که فوتبال را نمی فهمند خیلی مواقع به این درک نمی رسند که وظیفه یک هافبک فقط به وجد آوردن هواداران نیست. حتی اینیستا نیز همیشه اینطور بازی نمی کند.

مهم، تعیین کننده بودن در زمین بازی است. ایسکو در زمان حضور لوپتگی در تیم ملی اینچنین بود. او برابر ایتالیا بهترین بازی خودش را انجام داد. معتقدم ایسکو باید قدمی رو به جلو بردارد چرا که استعداد و توانایی های یالایی دارد. هافبک هایی مثل ایسکو، آسنسیو و کوتینیو باید تفاوت ها را رقم بزنند. این مهم فقط با گل زدن یا پاس گل دادن محقق نمی شود.»

پاسخی بگذارید