بازار داغ جدایی ها در تیم محبوب مازندرانی ؛
تاریخ: ۱۲:۰۱ :: ۱۳۹۷/۰۹/۳۰
نام نویسنده: علی احمدی
امیری از مدیرعاملی باشگاه نساجی قائمشهر استعفا کرد !

مدیرعامل باشگاه نساجی مازندران که به همراه این تیم به لیگ برتر فوتبال کشور صعود کرد، از سمت خود استعفا کرد.

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،علی امیری مدیرعامل نساجی مازندران که در ۲ فصل اخیر مدیریت این باشگاه را بر عهده داشت از سمت خود استعفا کرد.

امیری با تایید این خبر به خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس گفت: ابتدا وظیفه خود می دانم از محبت بی دریغ و الطاف مردم قائم شهر و هواداران نساجی تشکر کنم که در طول این یکسال و نیم گذشته یار و یاور ما بودند و دست تک تک این عزیزان را به گرمی می فشارم.
وی ادامه داد: از حسن نظر جناب آقای فرهاد صنیعی فر و همین طور آقای رضا حدادیان کمال تشکر را دارم و امیدوارم همکاری بنده نیز برای این باشگاه مثمر ثمر بوده باشد.
امیری افزود: همچنین جا دارد از جواد نکونام ، فرزاد مجیدی، کادر فنی و بازیکنان و همه عوامل نساجی که در طول فصل افتخار همکاری با آنان را داشتم نیز قدردانی کنم. استعفای بنده هم در کمال خوبی و خوشی، توام با خاطرات خوب و صرفا به دلیل خستگی مفرط و گرفتاری شخصی است. در پایان برای تیم نساجی مازندران در ادامه مسابقات لیگ برتر آرزوی توفیق و پیروزی دارم.

 

واکنش مالک نساجی به استعفای علی امیری

تیم فوتبال نساجی مازندران نیم‌فصل نخست لیگ برتر فوتبال را با ۱۶ امتیاز و قرار گرفتن در جایگاه دهم جدول رده‌بندی به پایان رساند، جایگاهی که تا حد زیادی رضایت جواد نکونام و مدیریت باشگاه نساجی را جلب کرد، اما با ورود به تعطیلات نیم‌‌فصل باشگاه نساجی که از ابتدای فصل جاری در آرامش به کار خود ادامه می‌داد، وارد حاشیه و اختلافات در کادر مدیریتی شد.

بر همین اساس، حدود ۱۰ روز پیش ابتدا محمد کاظمی، معاون اجرایی باشگاه نساجی از سمت خود استعفا کرد که بلافاصله این موضوع با مخالفت فرهاد صنیعی‌فر، مالک این باشگاه روبه‌رو شد، اما کاظمی همچنان با گذشت ۱۰ روز از مخالفت باشگاه نساجی با استعفای او، هنوز حاضر به بازگشت به باشگاه نشده است تا نشان دهد اختلافات در کادر مدیریتی باشگاه نساجی به اوج خود رسیده است.

پس از این اتفاقات روز گذشته نیز علی امیری، مدیرعامل باشگاه نساجی از سمت خود کناره‌گیری کرد تا این باشگاه پرطرفدار در زمان مهم نقل‌وانتقالات نیم‌فصل دچار حاشیه‌های مدیریتی فراوانی شود.

فرهاد صنیعی‌فر، مالک باشگاه نساجی مازندران در واکنش به استعفای علی امیری در گفت‌و‌گویی اظهار داشت: من امروز (جمعه) در باشگاه حضور ندارم و به طور کلی هم از این موضوع بی‌خبرم. صبح فردا به باشگاه خواهم رفت و پس از آن به این موضوع رسیدگی خواهم کرد.

گفتنی است، استعفاهای پیاپی مدیران باشگاه نساجی در حالی رخ می‌دهد که جواد نکونام از وضعیت نقل و انتقالاتی این باشگاه به شدت ناراضی است و از همین رو شایعات زیادی پیرامون باشگاه نساجی به گوش می‌رسد.

پاسخی بگذارید