تاریخ: ۱۷:۱۰ :: ۱۳۹۴/۰۷/۲۴
نام نویسنده: sobhan

تیم کشتی آزاد ستارگان ساری در مسابقات لیگ برتر کشتی کشور با قبول شکست مقابل تیم قدرتمند بیمه رازی به مقام دومی این رقابت ها بسنده کرد .   به گزارش مازند اسپرت ؛ در این دوره از مسابقات که طی دو روز در شهر اسلام آباد برگزار شد ، ۷ تیم حضور داشتند که […]

8تیم کشتی آزاد ستارگان ساری در مسابقات لیگ برتر کشتی کشور با قبول شکست مقابل تیم قدرتمند بیمه رازی به مقام دومی این رقابت ها بسنده کرد .

 

به گزارش مازند اسپرت ؛ در این دوره از مسابقات که طی دو روز در شهر اسلام آباد برگزار شد ، ۷ تیم حضور داشتند که دو تیم ستارگان ساری و گاز مازندران به عنوان نمایندگان این استان به ترتیب به عنوان های دومی و پنجمی دست پیدا کردند

مرحله دوم رقابت های لیگ برتر کشتی آزاد و فرنگی باشگاه های کشور روزهای ۲۳ و ۲۴ مهرماه در سالن شهید شهبازی شهر اسلام آباد غرب استان کرمانشاه برگزار شد.

در پایان این رقابت ها تیم بیمه رازی در کشتی آزاد با نتیجه ۶ بر ۲ از سد تیم ستاره گان ساری گذشت و قهرمان شد. تیم کشتی فرنگی بیمه رازی نیز با نتیجه ۵ بر ۳ سینا صنعت ایذه را مغلوب کرد و به عنوان قهرمانی رسید.

در مسابقاتی که برای کسب مقام سوم برگزار شد در رشته کشتی فرنگی پدیده دوکوهه اندیمشک  با نتیجه ۵ بر ۳ پاس قوامین را شکست داد و به مقام سومی رسید.

در کشتی آزاد نیز تیم گروه ساختمانی کفایتی مشهد و شهرداری همدان با نتیجه ۴-۴ برابر شدن که تیم کفایتی با امتیاز مثبت ۱۶ بر ۱۵ برنده شد و مقام سوم را کسب کرد.

همچنین در مسایقاتی که برای کسب عنوان پنجمی برگزار شد در رشته کشتی فرنگی دانشگاه پیام نور ۵ بر ۳ هیأت کشتی قم را شکست داد و پنجم شد و در رشته کشتی آزاد گاز مازندران ۷ بر یک دانشگاه پیام نور مازندران را مغلوب خود ساخت و جایگاه پنجمی مسابقات را از آن خود کرد.

رده بندی تیمی این رقابت ها به شرح زیر است:

کشتی آزاد:‌ 1- بیمه رازی ۲- ستاره گان ساری ۳- گروه ساختمانی کفایتی مشهد ۴- شهرداری همدان ۵- گاز مازندران ۶- دانشگاه پیام نور مازندران


کشتی فرنگی:
۱- بیمه رازی ۲- سینا صنعت ایذه ۳- پدیده دوکوهه اندیمشک ۴- پاس قوامین ۵- دانشگاه پیام نور ۶- هیأت کشتی قم ۷- شهرداری همدان

بنا بر این گزارش، تیم های برتر مجموع مراحل اول و دوم رقابت های لیگ جواز حضور در مسابقات جام باشگاه های جهان را کسب خواهند کرد.

رسول خادم رئیس فدراسیون کشتی و محمد بنا سرمربی تیم ملی کشتی فرنگی در سالن برگزاری مرحله دوم رقابت های لیگ برتر کشتی حضور یافتند و از نزدیک مسابقات را به نظاره نشستند.

پاسخی بگذارید