داوري پاسخ دهد ؛
تاریخ: ۱۱:۲۷ :: ۱۳۹۷/۰۹/۲۸
نام نویسنده: تحریریه
مجمع سالیانه فدراسیون والیبال با یک مهمان بی سِمَت / والیبال مازندران همچنان بدون رئیس !

مجمع سالیانه فدراسیون والیبال امروز در هتل المپیک تهران برگزار شد.

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،مجمع سالیانه فدراسیون والیبال امروز سه‌شنبه ۲۷ آذر ماه با حضور محمدرضا داورزنی، شروین اسبقیان و شاهرخ شهنازی و همچنین نمایندگان استان‌ها و سایر اعضای مجمع در هتل المپیک تهران برگزار شد و فدراسیون والیبال به ارائه گزارش عملکرد فنی و مالی خود به اعضای مجمع پرداخت.

مهدی مهدوی و رسول آقچه‌لی (نماینده بازیکنان)، پیمان اکبری (نماینده مربیان از سایپا)، محمود شیعی و جواد فانی (نماینده باشگاه‌ها از پیکان و کاله) حاضران در مجمع بودند.

افشین داوری، سرپرست فدراسیون والیبال در شروع فعالیت خود در فدراسیون تاکید بر برگزاری مجمع و ادامه فعالیت‌های جاری فدراسیون به بهترین نحو داشت تا فعالیت‌های جاری فدراسیون و برنامه‌های پیش‌رو به بهترین شکل ادامه پیدا کند و لطمه‌ای به برنامه‌های این فدراسیون وارد نشود.

حضور قانونی یا غیر قانونی !

به تصوير بالا با دقت نگاه كنيد، او ميلاد تقوي رييس سابق هيات واليبال مازندران است كه مجمع فدراسيون واليبال حضور داشت.جالب است بدانيد تقوي از ١٧ آذرماه ديگر رييس هيات استان مازندران نيست و حكم او به پايان رسيده است. البته تقوي در مازندران مديركل ورزش را در مقابلش ميبيند كه با هرروشي سعي در عبور از تقوي دارد و با لجبازي مجمع را برگزار نميكند اما واقعا چرا تقوي در مجمع فدراسيون حاضر شده؟!آيا اين حضور قانوني است؟

 

جواد نیک پرور

پاسخی بگذارید