رشد 50 درصدی استادیوم شهر بابل ؛
تاریخ: ۱۰:۲۹ :: ۱۳۹۷/۰۹/۲۸
نام نویسنده: تحریریه
در بازدید استاندار از ورزشگاه هفت تیر بابل چه گذشت + شماتیک ورزشگاه

استاندار مازندران با همراهی مدیرکل ورزش و جوانان و مسئولان بابل از پروژه بازسازی ورزشگاه هفت تیر این شهرستان بازدید کرد

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،مجید حسین زادگان استاندار مازندران روز سه شنبه میهمان مردم بابل بود و ضمن دیدار با مسئولان و مردم این شهرستان, از روند بازسازی پروژه ورزشگاه هفت تیر بابل بازدید کرد.
در این بازدید که با همراهی حبیب حسین زادگان مدیرکل ورزش و جوانان و مسئولان شهرستانی صورت پذیرفت؛ استاندار در گفتگو با پیمانکاران و مسئولان ورزش و جوانان در جریان چگونگی اجرای بازسازی این ورزشگاه قرار گرفت.
مجید حسین زادگان با تاکید بر کیفیت اجرای چنین پروژه هایی دستور تسریع در اجرای این پروژه را صادر کرد و افزود؛ خواست مردم و ورزشکاران شهرستان اینست که هرچه سریعتر بازسازی ورزشگاه هفت تیر به اتمام برسد.
حبیب حسین زادگان نیز در حاشیه این بازدید و در گفتگو با رسانه ها اظهار داشت؛ این پروژه اکنون به رشد ۵۰ درصدی رسیده است و با توجه به اهمیت اجرای چنین پروژه هایی, پیمانکار بسیار خوبی نیز انتخاب شده است و مسائل کیفی در آن به دقت رعایت شده است.
وی در ادامه ضمن تشکر از سازمان بسیج سازندگی گفت: با حمایت های استاندار و پیگیری ها فرماندار محترم و همچنین نگاه ویژه ریاست سازمان برنامه ریزی استان, تامین منابع مالی این پروژه به مرحله نهایی رسیده است و طرح تکمیل ورزشگاه هفت تیر بابل جزء طرح های اولویت دار ۱۰۰ روزه ایست که در شورای برنامه ریزی استان بر اجرای سریع تر آن تاکید شده است.
وی با اشاره به تلاش و پای کار بودن همه مسئولان ذیربط, ابراز امیدواری کرد این پروژه تا پایان سالجاری به بهره برداری برسد و در اختیار مردم ورزش دوست شهرستان قرار گیرد.

 

پاسخی بگذارید