تاریخ: ۱۸:۰۵ :: ۱۳۹۷/۰۹/۲۷
نام نویسنده: مرتضی خالقی

سرمربی ۴۷ ساله اسپانیایی دوست دارد در جام اتحادیه هم تیمش نتیجه لازم را به دست بیاورد.

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،

منچسترسیتی امشب در مرحله یک چهارم نهایی رقابت‌های جام اتحادیه انگلیس برابر لسترسیتی قرار خواهد گرفت. این در حالی است که لیورپول از این رقابت‌ها حذف شده است و بازی بعدی این تیم برابر ولورهمپتون در روز جمعه خواهد بود.

در صورتی که سیتی بتواند لسترسیتی را شکست دهد و به نیمه نهایی راه یابد، در مرحله نیمه نهایی باید در دو بازی رفت و برگشت برابر حریف خود آن هم در کوران رقابت‌های لیگ برتر قرار گیرد و ممکن است همین امر باعث خستگی سیتی شود.

 

 

 

 

پپ گواردیولا سرمربی منچسترسیتی درباره وضعیت تیمش قبل از بازی در جام اتحادیه گفت:« بله من هم قبول دارم لیورپول الان مزیتی دارد ولی این را نیز باید در نظر بگیرید من مربی نیستم که تیمم را به زمین بفرستم و بگویم ای کاش بازنده شویم و چون لیورپول از این رقابت‌ها حذف شده، ما هم حذف شویم.

ما در این دیدار هم برای برنده شدن تلاش می‌کنیم. این همان چیزی است که باشگاهی مثل سیتی نیاز دارد تا پیشرفت کند. ۱۰ سال پیش سیتی در این موقعیت نبود و حالا باید یاد بگیرد چطور رقابت کند. من حتی در بازی‌های دوستانه هم نمی‌خواهم بازنده شوم. به این رقابت‌ها احترام می‌گذاریم و در حالی که مصدومان زیادی داریم ولی برای کسب نتیجه تلاش خواهیم کرد.»

 

منچسترسیتی بعد از این دیدار باید خودش را برای بازی با کریستال پالاس و در ادامه بار دیگر لسترسیتی این بار در لیگ برتر آماده کند.

پاسخی بگذارید