تاریخ: ۲۰:۵۹ :: ۱۳۹۷/۰۹/۲۶
نام نویسنده: مرتضی خالقی

کاروان تیم ملی ایران بعد از ظهر امروز ایران را به مقصد قطر ترک کرد تا آخرین اردوی تدارکاتی خود قبل از شروع جام ملت‌های آسیا را برگزار کند.

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،

بعد از ظهر امروز کاروان تیم ملی ایران تهران را به مقصد دوحه ترک کرد تا با برگزاری اردوی سه هفته‌ای، خود را برای جام ملت‌های آسیا آماده کند و بتواند طلسم ۴۴ ساله قهرمانی در قاره کهن را باطل کند.

آخرین اردوی تیم ملی در حالی برگزار می‌شود که که بعد از اتمام جام جهانی روسیه برنامه مدونی برای آماده سازی تیم در نظر گرفته نشد و اغلب مسابقات تدارکاتی پیش بینی شده برای آن‌ها برگزار نشد. همین امر گلایه پی در پی کارلوس کی‌روش را در پی داشت و باعث موضع گیری او شد. اما تمامی این مشکلات گذشت و بعد از ظهر امروز کاروان تیم ملی در غیاب لژیونران ایرانی حاضر در اروپا به وسیله اتوبوس منقش به تصویر یوزپلنگ ایرانی به سمت هدفی سخت اما دست یافتنی برده شد. اتوبوسی که سرشار از امید و انگیزه برای کسب عنوان قهرمانی آسیا حرکت خود را آغاز کرد.

بی شک تیم ملی ایران یکی از شانس‌های اصلی کسب عنوان قهرمانی در امارات محسوب می‌شود باید دید در فاصله کمتر از یک ماه مانده به شروع مسابقات، می‌تواند کم و کاستی موجود را رفع کند یا خیر.

 

 

 

پاسخی بگذارید