تاریخ: ۲۰:۵۸ :: ۱۳۹۷/۰۹/۲۶
نام نویسنده: مرتضی خالقی

آخرین دیدار نیم فصل هم خالی از شبهه نبود تا یک نیم فصل پر از حاشیه را سپری کرده باشیم و آن هم گل سپاهانی ها از روی ضربه ایستگاهی بود .

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،

در جریان دو تیم استقلال خوزستان  و سپاهان اصفهان  در دقیقه ۲۴ بعد از اعلام خطا  روی مهاجم سپاهان، فرزین گروسیان مشغول چیدن دیوار دفاعی تیمش بود  که در این لحظه ساسان انصاری از غفلت وی استفاده کرد و با یک ضربه ساده دروازه استقلال خوزستان را باز کرد تا به نوعی  جنجالی ترین گل هفته را به نام خودش ثبت کند.

بعد از به ثمررسیدن این گل بازیکنان تیم  استقلال خوزستان به شدت سمت داور هجوم آوردند و معتقد بودند که داور این دیدار دستور ضربه را اعلام نکرده است و گل نمی تواند سالم باشد .این اعتراضات که حدو ۵ تا ۶ دقیقه طول کشید سر انجام فایده ای نداشت و داور رای خود را پس نگرفت. همانطور که در صحنه می بینید در این صحنه احمد آل نعمه، فرزین گروسیان، ایوب کلانتری، وحید حمدی نژاد ، به همراه سرپرست این تیم دور داور را حلقه زده اند و نسبت به گل اعلام شده معترضند.

 

 

آیا این اعتراض شدید می تواند تبعاتی را برای این تیم خوزستانی به همراه داشته باشد؟ شاید جواب این سوال در گرو برنامه نود امشب باشد .

پاسخی بگذارید