تاریخ: ۲۰:۵۶ :: ۱۳۹۷/۰۹/۲۶
نام نویسنده: مرتضی خالقی

در حالی که حرف های فراوانی درباره ادامه همکاری طارمی و پرسپولیسی ها به گوش می رسد این بازیکن امروز به همراه تیم ملی راهی اردوی قطر شد. این اتفاق در حالی افتاد که هیچ تعیین تکلیفی در این باره انجام نشد.

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،

سرخ پوشان پس از طی کردن دوران محرومیت خود، حالا دیگر می توانند آزادانه به یارگیری بپردازند و به همین منظور آنها به رفع نیازهای خود می پردازند و در این میان باید یک مهاجم نیز به جمع خود اضافه کنند.

مهدی طارمی که به همراه پرسپولیسی ها توانست دو بار به عنوان آقای گلی دست پیدا کند مهمترین گزینه برای حضور در خط حمله سرخ پوشان محسوب می شود و درباره همکاری دوباره آنها حرف های بسیاری به گوش می رسد. اما در این باره حضور طارمی در اردوی تیم ملی و سپس جام ملت های آسیا، قضیه پیوستن او به پرسپولیس را دچار چالش می کند.

 

مهاجم تیم ملی که در عضویت باشگاه الغرافه قطر قرار دارد به دلیل حساسیت بازی های تیم ملی در رقابت های آسیایی، تعیین تکلیف درباره وضعیت خود را به بعد از بازی های جام ملت های آسیا موکول کرده است و البته هنوز مشخص نیست پرسپولیسی ها در انتظار موعد مقرر خواهند ماند یا خیر.

در صورتی که تیم ملی بتواند راهی مراحل نهایی رقابت ها شود تیم های لیگ برتری به دنبال اردوهای آماده سازی خود هستند و به همین دلیل باید نفرات مورد نظر(به غیر از ملی پوشان) را به همراه داشته باشند و در این میان اگر برانکو و تیمش در انتظار طارمی تا پایان بازی های جام ملت ها بمانند در صورتی که نتوانند با این بازیکن و باشگاه الغرافه قطر به توافق برسند آنگاه ضرر بزرگی خواهند کرد. با توجه به این موضوع باید دید مسئولان پرسپولیس این خطر را خواهند کرد و تا پایان بازی های جام ملت ها در انتظار آقای گل سابق لیگ خواهند ماند یا خیر.

پاسخی بگذارید