تاریخ: ۲۰:۵۱ :: ۱۳۹۷/۰۹/۲۶
نام نویسنده: مرتضی خالقی

یورگن کلوپ، سرمربی آلمانی لیورپول، به رویارویی تیمش در لیگ قهرمانان برابر بایرن مونیخ واکنش نشان داد.

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،

امروز و در جریان قرعه کشی لیگ قهرمانان مشخص شد دو تیم مدعی لیورپول و بایرن مونیخ باید در مرحله یک هشتم نهایی به مصاف هم بروند و کلوپ معتقد است برای این قرعه کشی خوشحال نشده و بازی سختی در انتظار شاگردان اوست.

کلوپ گفت: “این یک قرعه خوب و البته دشوار برای لیورپول خواهد بود. بایرن همیشه یک تیم قدرتمند است اما سفر کردن به آلمان برای من خوشایند خواهد بود. ما زمان زیادی برای آماده شدن برای این بازی داریم و امیدواریم که در آن مقطع همه بازیکنان لیورپول در دسترس باشند. بازی دشواری پیش روی ماست و هیچ کس برای این قرعه خدا را شکر نمی کند.

آیا تاریخچه بایرن بر جریان بازی تاثیرگذار خواهد بود؟ نمی دانم. این بایرن با آن تیمی که در من در گذشته برابرش قرار می گرفتم متفاوت است و همه ما می دانیم در استادیوم این تیم فضای فوق العاده ای حکمفرما خواهد بود.

بدیهی است که ما در مورد فوتبال آلمان بیشتر از بقیه لیگ ها می دانیم اما در پایان این پسرانم هستند که باید در زمین سرنوشت را رقم بزنند. بایرن و لیورپول دو باشگاه بزرگ جهان هستند و بایرن در بهترین مقطع فوتبال آلمان حاکم مطلق بوندسلیگا بود. از آخرین باری که من با بایرن مواجه شدم زمان زیادی می گذرد و من مشتاق آغاز این دیدار هستم.”

پاسخی بگذارید