تاریخ: ۹:۵۸ :: ۱۳۹۷/۰۹/۲۶
نام نویسنده: تحریریه
سخت ترین‌نیم فصل تاریخِ پرسپولیسی ها

بدون شک یکی از سخت ترین‌نیم فصل های پرسپولیس همین نیم فصل بود که پشت سر گذاشت.

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،پرسپولیس که پنجره نقل و انتقالات خود را بسته میدید در ابتدای فصل چهار بازیکن‌ موثر خود در فصل قبل (وحید امیری_فرشاد احمدزاده _ صادق محرمی و محسن مسلمان) را ازدست داد تا شرایط سختی برای این تیم به وجود بیاید.
اما سرمربی با درایت این تیم برانکو ایوانکویچ با هدایت خوب خود این کِشتی را به ساحل آرامش که همان رتبه سوم در پایان نیم فصل بود رساند رتبه ای که از نظر امتیاز با دو تیم دیگر (سپاهان و پدیده ) مساوی است و فقط به خاطر گل های زده کمتر و تفاضل گل در رتبه سوم قرار گرفته و این یعنی نیم فصل دوم با توجه به پایان محرومیت میتواند روزهای خوب تری را پیش روی این تیم قرار دهد.
البته نباید از نقش بازیکنان هم در این راه به سادگی گذشت ،
ربیع خواه و ماهینی و انصاری رباط پاره کردند ، شجاع خلیل زاده از اول فصل با مصدومیت بازی کرد و چند بازیکن‌دیگر در طول این نیم فصل با اینکه مصدوم بودن و به خاطر کمبود بازیکن بازی میکردند.
حالا با توجه به آماده سازی تیم ملی و رقابت های جام ملتهای آسیا بیش از یک ماه لیگ تعطیلات نیم فصل دارد و پرسپولیس میتواند با برطرف کردن مصدومیت ها و اضافه شدن بازیکنان جدید جان تازه ای بگیرد و به عنوان یکی از مدعیان اصلی لیگ برتر برای رقیبان خط و نشان بکشد.

🖋 سید حسین موسوی

پاسخی بگذارید