عکاس: علیرضا اصغرزاده
تاریخ: ۸:۴۸ :: ۱۳۹۷/۰۹/۲۴
نام نویسنده: تحریریه
گزارش تصویری مسابقات انتخابی تیم ملی دوچرخه سواری پیشکسوتان

در این دوره از مسابقات قهرمانی کشور پیشکسوتان ۱۷۰ دوچرخه سوار از ۲۵ تیم حضور پیدا کرده اند.این مسابقات در ۷ رده سنی برگزار می شود.مسابقه امروز در بخش استقامت جاده می باشد و فردا رقابت تایم تریل انفرادی برگزار می گردد.

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)، عبدالمطلب کریمی دبیر هیئت دوچرخه سواری استان مازندران خبر داد دوره از مسابقات انتخابی تیم ملی دوچرخه سواری پیشکسوتان جمهوری اسلامی ایران برای حضور قدرتمندانه در رقابت های آسیایی سال ۲۰۱۹ که با میزبانی ازبکستان برگزار می شود، خواهد بود.
وی افزود : ۱۵۰  ورزشکار از ۲۵ استان در این رقابت ها حضور دارند که در هفت گروه سنی پیشکسوتان در رشته های تایم تریل و استقامت در مسیرهای رفت و برگشت کمربندی غربی فریدونکنار به رقابت می پردازند.
این مسئول بیان داشت: امروز دوچرخه سواران در رشته استقامت ۶۰ کیلومتر جاده را رکاب زدند که در پایان این رقابت ها در رده سنی ۳۵_۳۹ امین پورنجف از مازندران الف، در رده سنی ۴۰_۴۴ حبیب فروزنده از آذربایجان شرقی، در رده سنی ۴۵_۴۹ جواد دنیادیده ازآذربایجان شرقی ودر رده سنی ۵۰_۵۴ نیز مجید ربیعی از هرمزگان توانستند به مدال طلا برسند.
کریمی ادامه داد: همچنین در رده سنی ۵۵-۵۹ حسین محمودی از مازندران الف، در رده سنی ۶۰-۶۴ صمد برهانی حقیقی از خوزستان و در رده ۶۵ به بالا نیز ایرج برویس از بوشهر قهرمان شدند.

گفتنیست؛ رقابت های تایم تریل انفرادی در مسافت ۱۵ کیلومتر نیز فردا شنبه در مسیر کمربندی غربی فریدونکنار برگزار می شود.

 

پاسخی بگذارید