تاریخ: ۱۰:۵۱ :: ۱۳۹۴/۰۷/۲۳
نام نویسنده: sobhan

به گزارش مازند اسپرت ؛ مجتبی روشنگر در مورد شرایط پدیده مشهد بعد از وقفه در لیگ گفت: درست است که تعطیلی ها زیاد بود ولی تیم ملی هم حق دارد به هر حال آنها بازی داشتند و لیگ باید تعطیل می شد. در این چند هفته خوب تمرین کردیم و دو بازی تدارکاتی با یک […]

به گزارش مازند اسپرت ؛ مجتبی روشنگر در مورد شرایط پدیده مشهد بعد از وقفه در لیگ گفت: درست است که تعطیلی ها زیاد بود ولی تیم ملی هم حق دارد به هر حال آنها بازی داشتند و لیگ باید تعطیل می شد. در این چند هفته خوب تمرین کردیم و دو بازی تدارکاتی با یک تیم لیگ ۲ و سپاهان اصفهان داشتیم و همه چیز خوب پیش رفت.

او با اشاره به اینکه برایشان فرقی ندارد استقلال در صدرجدول است نیز ادامه داد: چه استقلال در صدرجدول باشد چه نباشد استقلال همیشه استقلال است. ان‎شاءالله ما هم می رویم تا یک بازی خوب و تماشاگرپسند انجام دهیم. به هر حال حریف تیم بزرگی است و همانطور که گفتم پایین یا بالا بودنشان در جدول فرقی ندارد. آنها در هر شهری که بروند تماشاگرهای خاص خودشان را دارند.

وقتی از گلر پدیده سوال شد به نظرش خطرناک ترین مهاجم پدیده که می تواند او و مدافع را اذیت کند چه کسی است پاسخ داد: فکر می کنم شهباززاده بازیکن خوب و تمام کننده ای خوبی است. البته برهانی را نیز می توان به او اضافه کرد. در کل استقلال مهره های موثر زیادی دارد ولی سجاد شهباززاده از شم گلزنی بالایی برخوردار است.

روشنگر در پایان در مورد فراز و نشیب های پدیده در این فصل افزود: اکثر بازیکنان تیم عوض شده اند و تا آمدیم با هم هماهنگ بشویم، زمان برد. امیدوارم من بعد در کنار بازی های خوبی که انجام می دهیم از موقعیت هایمان استفاده کنیم و گل هایی که قبلا نمی زدیم را بزنیم. به هر حال الان تجربه مان بالاتر رفته.

 

پاسخی بگذارید