تاریخ: ۱۰:۵۰ :: ۱۳۹۴/۰۷/۲۳
نام نویسنده: sobhan

به گزارش مازند اسپرت ؛ برانکو ایوانکوویچ که در این دیدار حساس در هفته هشتم لیگ برتر چند بازیکن تاثیرگذار تیمش را در اختیار نخواهد داشت در نشست خبری به سوالات خبرنگاران پاسخ داد. سرمربی پرسپولیس در ابتدای این نشست که در محل سازمان لیگ برگزار شد گفت: ایام سوگواری محرم را تسلیت میگویم و همچنین […]

به گزارش مازند اسپرت ؛ برانکو ایوانکوویچ که در این دیدار حساس در هفته هشتم لیگ برتر چند بازیکن تاثیرگذار تیمش را در اختیار نخواهد داشت در نشست خبری به سوالات خبرنگاران پاسخ داد.

سرمربی پرسپولیس در ابتدای این نشست که در محل سازمان لیگ برگزار شد گفت: ایام سوگواری محرم را تسلیت میگویم و همچنین تسلیت مجدد بابت فوت هادی نوروزی. جامعه ورزش و فوتبال فقدان بزرگی را بابت هادی پشت سر گذاشت. اما ما بازی حساسی را پیش رو خواهیم داشت. بازی سخت در پیش داریم و فکر می کنم در این مقطع کلیدی ترین خواهد بود و موقعیت سختی خواهیم داشت. البته با برد احتمالی به نیمه بالای جدول خواهیم رسید و با نتایج مثبت رو به بالا خواهیم بود.

وی ادامه داد: متاسفانه فردا هادی عزیز را نخواهیم داشت و در کنار آن بابک حاتمی، اومانیا، احمدزاده و عالیشاه را نخواهم داشت. وضعیت کمندانی و بنگستون نیز همینطور خواهد بود. اما علیرغم تمام این مشکلات هدف مان همان خواهد بود. خوشبختانه نیمکت قوی داریم و با بکارگیری این بازیکن مشکلی در بازی نخواهیم داشت. لازم است قهرمانی تیم ملی امید را نیز تبریک بگویم.

برانکو در مورد تقابلش با علی دایی و نتیجه آن گفت: من مطمئنم بازی جالبی برای تماشاچیان خواهد بود و منطقی است که دایی در ان حضور دارد تهاجمی خواهد بود و هدف او مثل همیشه گل گل و گل خواهد بود. او قطعا مشاوره خوبی به مهاجمان تیمش خواهد داد. پرسپولیس هم به دنبال بازی تهاجمی خواهد بود اما نتیجه را نمی توان پیش بینی کرد.

برانکو در مورد روحیه تیمش با توجه به فقدان هادی نوروزی گفت: بازی سختی خواهیم داشت و قبل از هر چیزی بحثم در مورد مسائل فنی بود اما بازی احساسی در پیش خواهیم داشت اما امیدوارم بازیکنانم احساسات خود را کنترل کنند و آن را به سمت هدف همه ما به کار گیرند. این حداقل چیزی است که می توانیم به هادی و هواداران هدیه کنیم.

سرمربی پرسپولیس در مورد شایعه حضور نوری گفت: من هیچ وقت او را تکذیب نکردم اما ایشان عضو تیم قطری است و در مورد سرنوشتش باشگاهش تصمیم خواهد گرفت و این علیرغم میل اوست. او کاپیتان عزیز ماست که رفته اما در کنار اینکه برای تیم ما عزیز است تعهداتی به تیم قطری دارد. اینکه آیا بشود یا نشود چیز نظری است و او بازیکنی است که هر باشگاهی او را می خواهد.

سرمربی پرسپولیس در مورد شایعه جدایی ماریچ به طعنه گفت: خوب شد من هم خبردار شدم!

او در مورد سوالی در مورد اینکه درخواست انجام بازی در تاریخ ۲۴ مهر با توجه به شماره هادی بوده یا حضور ملی پوشان گفت: من از این مساله خبر نداشتم و آقای خوردبین این را اطلاع دادند و ایده جالبی درباره برگزار بازی در این تاریخ با آقای تاج داشتند.من یک سوال دارم؛ چرا امروز سپاهان و تراکتور این را نمی گویند؟ چرا پرسپولیس را هدف قرار دادند. فیفا می گوید حداقل ۷۲ ساعت بعد از دیدارهای تیم ملی بازی های لیگ برگزار شود. بچه های تیم ما اگر شرایط عادی داشتیم سه بازیکن در امید داشتیم و ۴ بازیکن ملی در ایران و بنگستون در هندوراس. چطور باید پرسپولیس امروز بازی می کرد و بقیه فردا؟ اگر اعلام می شد ما امروز بازی می کردیم. ما یک بازیکن در تیم ملی ثابت داشتیم. نمی توانست خستگی دلیل تعویق بازی بوده باشد.

سرمربی سابق تیم ملی ایران در مورد تعطیلی های پیاپی لیگ گفت: ۱۴۰ روز تعطیلات داریم و ۵ ماه از لیگ تعطیل است. باشگاه ها به بازیکنان و مربیان پول می دهند حتی در این تعطیلات. مهم تیم ملی است اما اینکه چطور برنامه ریزی تصمیم با دیگران است.

وی ادامه داد: مقررات فیفا کاملا مشخص است. اما طبیعی است که سطح ملی مقررات به فدراسیون هر کشور می شود. بازیکنانی که در تیم ها بازی می کنند با مقررات مشخص در اختیار قرار می گیرند. آقای تارتار حق دارند چون نمی توانند از بازیکنان خوب خود استفاده کنند و این موقع است که باید تصمیم بگیریم از بازیکنان جوان مان استفاده کنیم یا خیر.

 

پاسخی بگذارید