پایان دور رفت لیگ دسته اول والیبال
تاریخ: ۱۶:۰۸ :: ۱۳۹۷/۰۹/۲۱
نام نویسنده: علی احمدی
شهروند نکا ناباورانه باخت و صدرنشین باقی ماند/ تنها خط تیره گروه اول پاک شد

باوجود شکست نماینده نکا برابر توپکای بابلسر در هفته پنجم از دور رفت رقابت‌های لیگ دسته اول والیبال مردان کشور، قهرمانی دور رفت رقابت‌ها در این گروه به نام شهروند نکا ثبت شد.

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،از هفته پنجم و پایانی دور رفت رقابت‌های لیگ دسته اول والیبال مردان کشور، دیدار حساس تیم‌های اول و دوم جدول این گروه به میزبانی شهروند نکا برابر توپکای بابلسر با قضاوت علیرضا غریب و منصور نجف‌پور در سالن سردار شهید طوسی نکا برگزار شد.

در این رقابت که محمد هادی محرابی به عنوان ناظر داوری و علی یاوری به عنوان نماینده فدراسیون، مسئولان برگزاری آن بودند شهروند نکا درحالی که با نتیجه دو بر صفر از مهمان بابلسری خود پیش بود در نهایت سه دست دیگر را واگذار کرد تا در نهایت با نتیجه سه بر دو، دو امتیاز مهم این دیدار خانگی را از دست بدهد.

دست‌های اول و دوم این دیدار با نتایج مشابه ۲۵ بر ۲۳ به سود شهروند پایان یافت و در دست‌های سوم تا پنجم نیز تیم توپکا با نتایج ۲۵ بر ۲۱، ۲۵ بر ۲۲ و ۲۰ بر ۱۸ به برتری دست یافت تا یکی از جذاب‌ترین و سخت‌ترین دیدارهای این گروه در این فصل رقم خورده و تنها خط تیره جدول این گروه که برابر تعداد باخت‌های نماینده نکا قرار داشت پاک شده و عدد یک را مقال خود ببیند.

در دیگر دیدار این گروه نیز ژلاتو آق قلا موفق شد با نتیجه سه بر یک بر تیم اتحاد از شهرستان نور غلبه کرده و خود را تا عنوان سوم گروه بالا بکشد تا در ادامه شاهد شرایط هیجان انگیزی در رقابت‌های این گروه باشیم.

با احتساب دیدارهای هفته پنجم که دور پایانی رقابت‌های مرحله رفت به شمار می‌آمد، تیم‌های شهروند نکا با ۹، توپکای بابلسر با هشت، ژلاتو آق قلا با ۶، میلاد نور رامسر با چهار و اتحاد نور با سه امتیاز به ترتیب رده‌های اول تا سوم را به خود اختصاص دادند.

این درحالی است که اگر شهورند نکا می‌توانست این دیدار خانگی را با برد به پایان برساند به یک اختلاف امتیازی چهار یا پنج امتیازی بسته به نتیجه حاصله با تیم دوم دست می‌یافت که حاشیه امن و موقعیت دست نیافتنی‌ای را برای نماینده نکا ایجاد می‌کرد.

شایان ذکر است در پایان دور رفت رقابت‌های لیگ دسته اول والیبال مردان کشور به ترتیب تیم‌های شهروند نکا، شهدای رامسر و راه‌یاب ملل مریوان صدرنشینان گروه‌های سه گانه معرفی شدند.

پاسخی بگذارید