لیگ برتر والیبال بانوان
تاریخ: ۱۹:۲۷ :: ۱۳۹۷/۰۹/۲۲
نام نویسنده: مهدی غلامی
توپکا با برتری برابر نماینده سمنان به تعطیلات نیم فصل رفت

تیم توپکا بابلسر نماینده مازندران در مسابقات لیگ برتر والیبال بانوان باشگاههای کشور با پیروزی خانگی درهفته پنجم مسابقات برابر نماینده سمنان به تعطیلات نیم فصل رفت.

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،توپکا در چارچوب هفته پنجم این رقابت ها عصر پنجشنبه با نتیجه ۳ بر صفر میهمان خود تیم شهرداری سمنان را شکست داد و ۳ امتیاز این بازی خانگی را کسب کرد.
توپکا با این برد که سومین پیروزی این فصلش بود ۹ امتیازی شد و به رده سوم جدول رده بندی این مسابقات صعود کرد.
دیدار دو تیم را فرحناز قویدل و معصومه اسمعیل زاده به ترتیب به عنوان داور اول و دوم قضاوت کردند و طوبی بهپوری به عنوان ناظر داوری حضور داشت و اکرم ابوالقاسم هم ناظر سازمان لیگ در این دیدار بودند.
هفدهمین دوره مسابقات والیبال قهرمانی باشگاههای برتر بانوان ایران با حضور ۶ تیم در حال برگزاری است.تیم ذوب آهن اصفهان در پایان بازیهای دور رفت، در صدرجدول رده بندی این مسابقات قرار دارد.

همچنین هفته پنجم لیگ برتر والیبال بانوان امروز در حالی پیگیری شد که در مهمترین دیدار در دربی اصفهان هفته تیم‌های ذوب‌آهن و نامی‌نو به مصاف هم رفتند.

شاگردان فریبا صادقی موفق شدند در این دیدار با نتیجه ۳ بر صفر حریف را مغلوب کرده و قهرمان نیم‌فصل شوند.

تیم پیکان نیز امروز در دیدار با مبنا تجارت کاسپین ۳ بر صفر و با امتیازهای ۲۵ بر ۱۴، ۲۵ بر ۱۹ و ۲۵ بر ۲۰ به برتری رسید و با عنوان دومی نیم‌فصل را به پایان برد.

در جدول رده‌بندی ذوب‌آهن با ۱۴ امتیاز صدرنشین است. پیکان با ۱۳ و توپکا با ۹ امتیاز دوم و سوم هستند. نامی‌نو با ۶، مبنا تجارت کاسپین با ۳ و شهرداری سمنان بدون امتیاز در مکان‌های بعدی قرار دارند.

پاسخی بگذارید