تاریخ: ۱۲:۰۱ :: ۱۳۹۷/۰۹/۲۲
نام نویسنده: مرتضی خالقی

کارلوس کی روش در تازه ترین صحبت هایی که با سایت فدراسیون فوتبال انجام داد صحبتی در مورد برانکو نداشت و این می تواند به معنای آتش بس میان سرمربی تیم ملی و پرسپولیس باشد.

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،

این کشمکش های و شاید کری ها که در فوتبال حرفه ای هم وجود دارد بر خلاف تصور نه به تیم ملی ضربه زده و نه پرسپولیس و شاید به نوعی برای هر دو مربی ایجاد انگیزه کرده است که در مسیر پیش رو موفق باشند و دیدید که تیم ملی با اقتدار به جام جهانی ۲۰۱۸ صعود کرد و در جام جهانی هم ارایه گر بازی های خوبی بود و از سویی پرسپولیس هم با دست بسته هم درلیگ برتر قهرمان شد و هم در لیگ قهرمانان آسیا تا بازی پایانی پیش رفت.

 

بعد از خروج کی روش از تهران، برانکو در مصاحبه با روزنامه خبر ورزشی به طور مفصل در مورد کی روش و خوشحالی دستیارش بعد از حذف پرسپولیس صحبت کرد و به نظر می رسید این صحبت ها با پاسخی دوباره از سوی کی روش همراه شود اما سرمربی تیم ملی امروز در مصاحبه ای که با سایت فدراسیون فوتبال داشت حرفی در این باره نزده است و این نشان می دهد به دنبال آتش بس با سرمربی تیم پرسپولیس است.

 

جالب اینکه شفر هم اخیرا و در مصاحبه اش نقدی به کی روش و تیم ملی داشت اما سرمربی تیم ملی در مواجهه با او در هتل آکادمی به گرمی رفتار کرد و دقایقی با هم گپ زدند. البته باید به این نکته به صراحت اشاره کرد در سال های حضور کی روش در تهران دو تیم استقلال و پرسپولیس با وجود اردوهای بلند مدت تیم ملی نهایت همکاری با کارلوس کی روش را داشتند و تنها یک بار برانکو به این موضوع اشاره کرد وقتی تیم ملی بازی ندارد بهتر است اردوی امارات را لغو کند که کی روش ناراحت شد و در حرکتی عجیب همه بازیکنان پرسپولیس را از اردو به تهران بازگرداند.

پاسخی بگذارید