تاریخ: ۷:۳۷ :: ۱۳۹۴/۰۷/۲۳
نام نویسنده: sobhan

محسن ایران‌نژاد که به تازگی رباط صلیبی پاره کرده است و دوران مصدومیت را پشت سر می‌گذارد، از قضیه شباهتش به کرارجاسم صحبت به میان می‌آورد.   به گزارش مازند اسپرت، مدافع راه آهن در گفتگویی ویژه از اشتباه مدیرعامل استقلال می گوید. محسن ایران نژاد در مورد شباهتش به کرار جاسم گفت: اکثرا من […]

محسن ایران‌نژاد که به تازگی رباط صلیبی پاره کرده است و دوران مصدومیت را پشت سر می‌گذارد، از قضیه شباهتش به کرارجاسم صحبت به میان می‌آورد.

 

به گزارش مازند اسپرت، مدافع راه آهن در گفتگویی ویژه از اشتباه مدیرعامل استقلال می گوید.

محسن ایران نژاد در مورد شباهتش به کرار جاسم گفت: اکثرا من را با کرار اشتباه می‌گیرند و تا به حال هزار بار این اتفاق افتاده است. البته این را هم در نظر بگیرید که من و این بازیکن در شاهین بوشهر همبازی بودیم. هر کس که بعضا جلو می‌آید و من را با اسم جاسم صدا می‌زند به او می‌ گویم من کرار نیستم تا به حال چنین بار نیز اتفاق افتاده است که به من گفته‌اند تو دروغ می‌گویی و کرار هستی.


وی ادامه داد: حتی به ختم غلامحسین خان مظلومی که رفتم آنجا شنیدم که می‌گویند جاسم کرار چقدر با معرفت است. جالب است مدیرعامل خود باشگاه استقلال یعنی آقای افشارزاده من را اشتباه گرفت و گفت تو الان باید سر تمرین باشی و من گفتم که ایران‌نژاد هستم. به هر حال هر کس یک همزادی دارد و همزاد من هم کرار جاسم است.

 
ایران نژاد در مورد تمدید قراردادش با باشگاه راه‌آهن بعد از مصدومیت گفت: باید تشکر کنم از آقای رحیمی، دکتر ابراهیمی و آقای کیانیان مالک باشگاه که این حرکت خیلی خوب را انجام دادند و نشان دادند به غیر از فوتبال مسائل دیگری نیز برایشان مهم است. این قضیه به جوان‌های تیم امیدواری می‌ دهد و آنها به کار دل می‌ دهند.

پاسخی بگذارید