در دیدار کانون هواداران نساجی با استاندار مازندران مطرح شد
تاریخ: ۲۰:۳۸ :: ۱۳۹۷/۰۹/۲۱
نام نویسنده: خبرگزاری فارس
حسین‌زادگان: اتمام پروژه استادیوم وطنی در آینده‌ای نزدیک/رابطه خوبی با مالکان نساجی دارم

استاندار مازندران در دیدار با اعضای کانون هواداران نساجی گفت: ردیف بودجه برای اتمام پروژه استادیوم شهید وطنی تعیین خواهد شد تا به‌زودی این استادیوم به تکمیل و تجهیز نهایی برسد.

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،صبح امروز اعضای کانون هواداران باشگاه نساجی مازندران به نمایندگی از هواداران پرشور این تیم با حضور در دفتر احمد حسین‌زادگان استاندار جدید مازندران، انتصاب این مدیر بومی را که از جنس ورزش است، تبریک گفتند.

در این دیدار که حبیب حسین‌زادگان مدیرکل ورزش و جوانان مازندران نیز حضور داشت، ابتدا با ارائه گزارشی از روند تکمیل و تجهیز استادیوم شهید وطنی، مساعدت استاندار را برای اتمام این پروژه خواستار شد که استاندار در واکنش به این درخواست به هواداران نساجی قول تعیین ردیف بودجه و اتمام این پروژه را در آینده نزدیک داد.

در ادامه رضا نادری رئیس کانون هواداران نساجی از سوی استاندار اقدامی برای دلگرمی سرمایه‌گذاران باشگاه را مطالبه کرد که حسین‌زادگان در پاسخ به این خواسته نیز اظهار کرد: رابطه خوبی با مالکان نساجی دارم و چندین نشست با آنها داشتم که امیدواریم به نتایج مطلوبی برسیم.

همچنین استاندار مازندران ضمن تمجید از اقدامات کانون هواداران نساجی و زبانزد بودن آن، مسؤولان کانون را نسبت به استمرار فعالیت‌های فرهنگی و اخلاقی توصیه کرد.

در پایان از سوی کانون هواداران لباس و شال نساجی به استاندار اهدا شد که حسین‌زادگان با آویختن شال نساجی با اعضای کانون عکس یادگاری انداخت.

شال هواداری نساجی بر گردن استاندار مازندران

در دیدار اعضای کانون هواداران باشگاه نساجی مازندران با احمد حسین‌زادگان استاندار جدید مازندران، لباس و شال هواداری نساجی به این استاندار فوتبالدوست اهدا شد.

عکس از امیر طهماسبی

پاسخی بگذارید