تاریخ: ۱۷:۲۸ :: ۱۳۹۷/۰۹/۲۱
نام نویسنده: مرتضی خالقی

در میانه های نیمه دوم بازی ذوب آهن و نفت مسجد سلیمان، مجتبی بیژن، مدافع نفتی ها بعد از اخراج از زمین تصمیم گرفت تا با حرکتی که کمتر در بازی های مختلف دیدیم، به دلیل مصدومیت از زمین بیرون نرود.

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،

در ادامه دیدار دو تیم ذوب آهن اصفهان و نفت مسجد سلیمان اتفاق جالبی افتاد که موجب شد تا تاخیر چند دقیقه ای در ادامه بازی به وجود بیاید. ماجرا از این قرار است که در دقیقه ۷۵ بازی، مجتبی بیژن از زمین اخراج شد و او در حالی که همه تصور خروج وی از زمین را داشتند، پس از اعتراض های پیاپی به تصمیم داور، در عین تعجب تصمیم گرفت تا با حرکتی جدید وقت بازی را تا حد ممکن تلف کند. او هنگام بیرون رفتن از زمین ناگهان تصمیم گرفت در یک اقدام بی سابقه، کنار خط طولی زمین دراز بکشد و وانمود کند به دلیل مصدومیت نمی تواند از بازی خارج شود و به همین دلیل باید کادر پزشکی به زمین بیاید!

این  کار او با واکنش علی رضا منصوریان مواجه شد و بازیکنان و مربیان تیم میزبان به دنبال این بودند که هر چه سریعتر مدافع مسجدسلیمانی از زمین خارج شود. جالب توجه است که او بعد از اینکه از زمین به بیرون هدایت شد، دقایقی کنار زمین و روی پله های ورودی نشست و ترجیح داد تا راهی رختکن نشود.

درباره اخراج بیژن باید گفت به دلیل نوع کارگردانی در پخش این بازی، مشخص نشد که او به چه دلیل از زمین اخراج شد!

 

 

 

 

 

پاسخی بگذارید