تاریخ: ۱۷:۱۰ :: ۱۳۹۷/۰۹/۲۱
نام نویسنده: مرتضی خالقی

برای دومین دیدار، باز هم ذوبی ها به دلیل مصدومیت زودهنگام یکی از بازیکنانش مجبور به تعویض اجباری در نیمه اول بازی شدند.

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،

دو بازی پیش از این و در جریان دیدار ذوب آهن برابر فولاد خوزستان، رحیم زهیوی به عنوان یکی از نیروهای هجومی منصوریان و تیمش در دقایق ابتدایی بازی دچار مصدومیت سنگین شد و نه تنها ادامه دیدار برابر فولاد که تا پایان فصل از حضور در بازی های ذوب آهن محروم شد. زهیوی در اولین دیدار مربیگری منصوریان در ذوب آهن با تعویضی زودهنگام جای خود را به بازیکن دیگری داد تا اندیشه های منصوریان برای ادامه بازی کمی تغییر کند.

در جریان دیدار امروز ذوبی ها برابر نفت مسجدسلیمان باز هم اتفاق مشابهی یقه منصوریان و تیمش را گرفت. حمید بوحمدان که یکی از مهره های مهم ترکیب اصفهانی ها محسوب می شد در همان بیست دقیقه اول بازی به دلیل مصدومیت مجبور شد به تعویض خود تن در دهد و بالاجبار زمین را ترک کند تا بدین ترتیب ذوبی ها در اندیشه ثبت رکورد جدیدی باشند. آنها در چهار دیدار دو بازیکن خود را به دلیل مصدومیت از دست دادند.

در حال حاضر ذوبی ها در انتظار نتیجه آزمایش ها و عکسبرداری های احتمالی از پای بوحمدان پس از پایان بازی هستند تا درباره مصدومیت او اظهارنظر کنند. حمید بوحمدان پس از تعویض در دیدار برابر نفت مسجدسلیمان جای خود را به مجتبی مقتدایی داد.

پاسخی بگذارید