استعفای معاون اجرایی باشگاه نساجی
تاریخ: ۱۳:۵۷ :: ۱۳۹۷/۰۹/۲۰
نام نویسنده: خبرگزاری فارس
برخی کینه توزی ها دلیل استعفای کاظمی + متن نامه

محمد کاظمی معاون اجرایی باشگاه نساجی مازندران از سمت خود استعفا کرد.

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،محمد کاظمی معاون باشگاه نساجی مازندران از سمت خود در این باشگاه استعفا کرد.

کاظمی به‌عنوان معاون اجرایی باشگاه نساجی حدود یک‌سال در این باشگاه فعالیت می‌کرد و ظاهراً به‌دلیل برخی اختلاف‌ها از سمت خود استعفا کرده است.

وی در متن استعفای خود آورده است:

جناب آقای علی امیری

مدیرعامل باشگاه نساجی مازندران

با سلام و احترام

لذت‌بخش‌تر از این امکان نداشت که عضو کوچکی از تیمی باشی که ۲۴ سال بود برای لیگ برتری شدن تلاش می‌کرد و وقتی سوت پایان بازی با راه‌آهن در استادیوم تختی تهران به صدا درآمد بار بزرگی از روی شانه‌های مردم شهر خسته برداشته شد، چون نساجی دیگر لیگ برتری بود و لیگ برتر به داشتن نساجی افتخار می‌کرد!

روزها گذشت و نساجی مهیای لیگ برتر شد و فراز و نشیب‌ها در این لیگ را به چشم دید تا نیم‌فصل فرا رسید و این زمان، آغازی است برای تحولات جدید برای استمرار موفقیت نساجی.

به‌نظر می‌رسد نساجی به خون تازه‌ای نیاز دارد و چون احساس می‌کنم کار بیشتری نمی‌توانم برای تیم محبوبم انجام دهم و از سوی دیگر حضورم فرصتی شده تا برخی به‌دلیل کینه‌توزی‌های شخصی به نساجی عزیز ضربه وارد کرده و چوب لای چرخ تیم بگذارند و اراده‌ای هم برای برخورد با این افراد و این افکار وجود ندارد لذا استعفای خود را از تمامی سمت‌ها تقدیم حضور گرامی‌تان می‌کنم و زین‌پس به‌عنوان هواداری کوچک آرزو دارم روزهای بهتری برای نساجی فرا برسد و شادمانی به مردم و اهالی فوتبال قائم‌شهر هدیه شود.

توفیقات شما و همه عزیزانی که برای تیم محبوب و دوست‌داشتنی شمال ایران تلاش می‌کنند را از درگاه خداوند متعال خواستارم.

پاسخی بگذارید