تاریخ: ۱۷:۳۳ :: ۱۳۹۷/۰۹/۱۹
نام نویسنده: مرتضی خالقی

سرمربی تیم امید اسامی بازیکنان این تیم را برای اردوی کیش اعلام کرد.

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،

تیم امید قرار است در پایان نیم فصل اول لیگ برتر اردویی در کیش برگزار کند و در این بین زلاتکو کرانچار لیست نفرات مورد نظر خود را اعلام کرد.

در لیست جدید تیم امید  استقلال، پیکان و سایپا با ۴ بازیکن بیشترین سهمیه را دارند و از پرسپولیس تنها یک بازیکن به این تیم  دعوت شده است.

دروازه بان
شهاب عادلی، مهدی نوراللهی و معراج اسماعیلی ۳ دروازه بان حاضر در اردوی تیم امید داشته اند.
نکته جالب اینکه نوراللهی دروازه بان سوم استقلال و معراج اسماعیلی دروازه بان سوم ذوب آهن است و شهاب عادلی که فصل قبل بازی های زیادی برای نفت تهران انجام داد، در این فصل در سپاهان اصلا فرصت بازی کردن پیدا نکرده است. طبیعی است با این شرایط نیاز به بازی دوستانه است تا کرانچار بتواند این بازیکنان را به شرایط بازی برساند.

 

خط دفاع:
ابوالفضل رزاق پور، نادر محمدی، شاهین طاهرخانی، امید دره، ابوالفضل جلالی، محمد سلطانی مهر، نیما طاهری، عارف آغاسی ، امید نورافکن، محمد مسلمی‌پور، علیرضا آرتا و حسین ساکی خط دفاع تیم ملی در پست های مختلف را تشکیل می دهند.
در این بین امید نورافکن قطعا سرشناس ترین مهره دفاعی تیم ملی است که البته توانایی بازی در پست دفاع وسط و البته هافبک دفاعی را دارد.
حسین ساکی، ابوالفضل رزاق پور، علیرضا آرتا، ابولفضل جلالی و محمد سلطانی مهر بازیکنانی هستند که این فصل فرصت حضور در ترکیب تیمشان را پیدا کرده اند ولی به سایر بازیکنان دفاعی هرگز فرصت بازی کردن در تیم هایشان نرسیده است.

 

خط هافبک:
امیرحسین حسین زاده، حمیدرضا طاهرخانی، محمد خدابنده لو، امیر روستایی و وحید نامداری خط هافبک تیم امید را تشکیل می دهند.
در این بین به جز امیرحسین حسین زاده سایر بازیکنان خط هافبک تیم امید در تیم هایشان فرصت بازی را پیدا کرده اند و بازیکنان با تجربه ای محسوب می شوند.

 

مهاجمان:
اما خط دفاع حمله تیم امید  بی تردید پرستاره ترین خط این تیمی است، جایی محمدمهدی مهدی‌خانی، الهیار صیادمنش، مهدی قائدی، یونس دلفی، رضا شکاری و محمدرضا آزادی در آن بازی می کنند.
در این خط حمله تیم امید به جز محمدرضا آزادی، سایر بازیکنان هر کدام ستاره هایی هستند که مهره های ارزشمندی در باشگاه شان محسوب می شوند.

پاسخی بگذارید