تاریخ: ۱۷:۳۱ :: ۱۳۹۷/۰۹/۱۹
نام نویسنده: مرتضی خالقی

سیدجلال حسینی کاپیتان تیم پرسپولیس معتقد است پیش از به ثمر رسیدن گل سپاهان، کی روش روی او خطا کرده است.

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،

یدار پرسپولیس و سپاهان حواشی بسیار زیادی را در بر داشت که یکی از آن ها اعتراض همه جانبه بازیکنان و کادرفنی هر دو تیم در حین و پس از مسابقه به علیرضا فغانی بود. علاوه بر اعتراض سپاهانی ها در خصوص پنالتی پرسپولیس، سرخپوشان نیز به پرش های بی مهابا و ضربات دست و آرنج کی روش استنلی سوارز مهاجم سپاهان اعتراض هایی داشتند.

 

 

اوج این اعتراض ها به سیدجلال حسینی مربوط می شود. او اعتقاد دارد در صحنه گل تیم سپاهان و پس از پرتاب اوت توسط پورقاز کی روش با ضربه آرنج ابتدا سیدجلال را متوقف و بعد برای سرزنی تلاش می کند. این صحبت های کاپیتان پرسپولیس بازتاب گسترده ای نیز در شبکه های اجتماعی داشته و البته باید دید کارشناسان چه نظری در این باره دارند.

 

 

علاوه بر آن صحنه، کی روش در باقی توپ های ارسالی بازیکنان سپاهان نیز تلاش می کرد بالاتر از سیدجلال سرزنی کند و برای رسیدن به این هدف از تمام پتانسیل فیزیکی خود بهره می برد. اما در نهایت آقای گل لیگ نتوانست از پس بهترین خط دفاع لیگ بر بیاید و تنها ثمره تلاش ۹۰ دقیقه ای مهاجم برزیلی سپاهان، یک گل آفساید و یک کارت قرمز بود.

 

البته این مهاجم ۱۹۵ سانتی متری نیز در مصاحبه پس از بازی گفت که مدافعان پرسپولیس با ضربات زانو و آرنج او را می زدند و داور از این صحنه ها می گذشت و خطا نمی گرفت.

 

پاسخی بگذارید