تاریخ: ۱۵:۲۹ :: ۱۳۹۷/۰۹/۱۸
نام نویسنده: مرتضی خالقی

اتوبوس حامل بازیکنان و اعضای تیم پرسپولیس دقایقی قبل هتل محل اقامت را به مقصد ورزشگاه ترک کرد.

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،

سرخپوشان پایتخت که از صبح امروز با استقبال فوق العاده هوادارانشان روبرو بودند، در فاصله ۲ ساعت تا شروع بازی هتل محل اقامت را ترک کردند و با اتوبوس زرد راهی ورزشگاه نقش جهان شدند.

 

 

از ساعات ابتدایی امروز علاوه بر هواداران قرمزپوش، نیروهای انتظامی و امنیتی نیز حضور فعالی در هتل داشتند چرا که باتوجه به اتفاقات پیش آمده برای کاروان پرسپولیس در مسیر فرودگاه تا هتل، حساسیت هایی در این زمینه به وجود آمده بود.

 

 

حتی باشگاه پرسپولیس تهدید کرد که راهی ورزشگاه نخواهد شد اما سرانجام قرمزها با تضمین امنیت از سوی مسئولان برگزاری مسابقه و باشگاه سپاهان، تصمیم به برگزاری بازی گرفتند.

 

هواداران دختر و پسر پرسپولیسی که خود را از مدرسه، دانشگاه و حتی محل کار به هتل رسانده بودند، تمام تلاششان را کردند تا با ستاره های محبوب خود عکس یادگاری بگیرند اما مسئولان هتل سعی داشتند هیچ فرد متفرقه ای در محل حضور نداشته باشد.

 

 

 

پرسپولیسی ها حتی سرود قهرمانی نیز سر دادند که با واکنش مثبت برخی از اعضای تیم نیز روبرو شد. پسران پرسپولیسی که از طریق فضای مجازی اخبار را دنبال می کردند، نسبت به پر شدن ورزشگاه ابراز نگرانی کردند اما علی رغم اتمام بلیت های جایگاه هواداران پرسپولیس، آن ها تصمیم داشتند تا راهی استادیوم نقش جهان شوند.

 

پاسخی بگذارید