تاریخ: ۱۵:۲۳ :: ۱۳۹۷/۰۹/۱۸
نام نویسنده: مرتضی خالقی

سرمربی تیم سپیدرود رشت در خصوص باخت مقابل استقلال تهران گفت: تازه اول راه هستم و این باخت سنگین بر گردن من و‌ کادر فنی است.

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،

علی کریمی سرمربی تیم سپیدرود با اشاره به شکست تیمش در هفته پایانی نیم فصل مقابل استقلال تهران گفت: این اولین باخت ما نبوده و آخرین شکست ما هم نخواهد بود. من در زمان بازیگری هم در سطح ملی و باشگاهی چنین شکست هایی را تجربه کردم. اما باخت با هر نتیجه ای تلخ است و باید از آن درس گرفت. مقصر این باخت کادرفنی است و حتما ما به عنوان مسوول فنی تیم اشکالاتی در کارمان داشتیم که باید آن ها را برطرف کنیم. در این میان فقط شرمنده هواداران مان شدیم که در هر شرایطی از تیم شان حمایت می کنند. آن ها همین هفته و در پایان بازی یک بار دیگر ثابت کردند که به معنای واقعی پشتیبان تیم شان هستند. ما هم تمام تلاش مان را می کنیم با کسب نتایج بهتر در نیم فصل دوم باعث خوشحالی آنها شویم.

سرمربی سپیدرود با اشاره به واکنش بعضی ها در فضای مجازی بعد از پایان بازی با استقلال گفت: همان طور که گفتم کادرفنی مقصر این باخت است. اما برای آن عده ای که شکست ما خیلی برای آنها جالب بوده باید بگویم که من تازه در اول راه مربیگری هستم اما می دانم که بزرگترین مربیان دنیا با در اختیار داشتن بازیکنان بزرگ و امکانات کافی هم در دوران مربیگری خود چنین شکست هایی را متحمل شده اند.به هرحال آخر زمان نشده و زندگی ادامه دارد و فقط باید از این شکست ها درس گرفت.

کریمی درباره جدایی و جذب بازیکنان جدید برای تیمش گفت: ما قبل از پایان نیم فصل فعالیت خود را برای جذب بازیکن آغاز کردیم تا بلافاصله با پایان بازی ها مذاکرات را با بازیکنان پیگیری کنیم. ما در نیم فصل اول به تعدادی از بازیکنان فرصت زیادی دادیم اما متاسفانه نتوانستند به لحاظ فنی انتظارات را برآورده کنند.طبیعی است همان طور که بازیکنان حق دارند تیم و مربی خود را انتخاب کنند کادرفنی هم این حق را برای خودش قائل است.البته در جلساتی که همین هفته خواهیم داشت در این خصوص به جمع بندی می رسیم و برای بازیکنانی که از جمع ما جدا می شوند آرزوی موفقیت می کنیم.

پاسخی بگذارید