تاریخ: ۱۲:۲۷ :: ۱۳۹۷/۰۹/۱۸
نام نویسنده: مرتضی خالقی

سرمربی جدید فولاد خوزستان اولین بازی خود را در لیگ هجدهم مقابل تیمی انجام می دهد که در چند مقطع گزینه هدایتش بوده است.

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،

روز جمعه در یکی از بازی های مهیج هفته پایانی نیم فصل اول لیگ برتر در تبریز بین دو تیم تراکتورسازی و فولاد خوزستان برگزار می شود. سرخپوشان تبریزی در هفته های گذشته به واسطه نتایج فوق العاده ای که کسب کرده اند، هواداران خود را به آینده بسیار امیدوار کرده اند. از این رو آنها امیدوارند در آخرین بازی نیم فصل هم یک برد خوب را در ورزشگاه خانگی و با حضور هواداران پرشورشان جشن بگیرند و در بالای جدول به تعطیلات بروند.

حریف روز جمعه تراکتورسازان اما تیمی است که به تازگی افشین قطبی را به عنوان سرمربی برگزیده و امیدوار است شوک حضور قطبی در تبریز اولین نتیجه خود را بدهد.

تقابل قطبی و تراکتورسازی اگرچه در گذشته با پرسپولیس شکل گرفته اما روز جمعه حساس تر خواهد بود؛ سرمربی سابق تیم ملی ایران در سال های اخیر در چند مقطع گزینه هدایت تراکتورسازی بود اما هر بار ماجرای مالیات عقب افتاده او مشکلاتی را پیش آورد تا این مربی نتواند به ایران برگردد.

حالا او برگشته و روی نیمکت فولاد مقابل تیمی قرار می گیرد که انگیزه زیادی برای کسب برد خانگی دارد. قطبی اما تیمش را با وجود زمان اندک با تفکرات هجومی خود در تبریز به زمین می فرستد و پیش بینی می شود که بازی جذابی را در ورزشگاه یادگار شاهد باشیم.

پاسخی بگذارید