لیگ یک فوتسال کشور؛
تاریخ: ۱۷:۱۱ :: ۱۳۹۷/۰۹/۱۷
نام نویسنده: احمد قربانی
تصاویر دیدار نام آوران رسالت برابر شهرداری رشت در هفته یازدهم /عکاس:محمد اسدی

عصر جمعه ۱۶ آذر ۹۷ در سالن شهرداری رشت دو تیم نام آوران و شهرداری رشت به دیدار هم رفتند که در پایان تیم شهرداری توانست نام آوران رسالت را با نتیجه دو دو مساوی متوقف کند.

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،ابتدا در این دیدار تیم رشت توسط احسان موسوی به گل دست یافت اما بلافاصله حسام سلطان پور روی حرکت پا به توپ محمد ربی هاوی و پاس این بازیکن توانست گل تساوی را برای رسالت به ثمر برساند.

در دقایق پایانی نیمه نخست عرفان عبدالعلی زاده کاپیتان شهرداری رشت با اعتراضات شدید و پیاپی خود داور را مجاب کرد تا وی را از زمین مسابقه اخراج کند اما تیم رشت دقایق چندانی را با یک یار کمتر سپری نکرد چرا که ایمان احمدی پس از اخراج این بازیکن ضربه ایستگاهی بدست آمده را با مهارت و دقت بالا به گل تبدیل کرد تا نام آوران رسالت نیمه نخست را با برتری دو بر یک به سود خود به پایان برساند.

نیمه دوم این دیدار با گل دقایق آغازین اسحاق حسن پور برای شهرداری رشت همراه بود تا همه چیز برای هر دو تیم در عدد دو برابر شود .

تیم نام آوران رسالت ساری با هدایت ایمان احمدی، که سه بازی پیاپی خود را با پیروزی پشت سر گذاشته بود به دنبال چهارمین پیروزی فصل خود بود و ازین رو حملات گسترده ای روی دروازه رشت انجام داد . شوت های احمد دستیاران دو بار تیر افقی دروازه شهرداری را لرزاند تا بدشانسی مانع کسب هر سه امتیاز این دیدار حساس برای رسالت شود.

شهرداری رشت هم این چند هفته اوضاع خوبی را پشت سر نمیگذاشت بدنبال حداقل امتیاز این دیدار بود در چندین صحنه بازیکنان این تیم خود را روی زمین می انداختند تا کمی از فشار حملات میهمانشان کم کرده و خودشان هم کمی استراحت کنند .

تلاش هر دو تیم تا پایان دیدار بی فایده بود و این دیدار حساس با نتیجه دو دو مساوی به پایان رسید تا بالاخره پس از سه هفته پیروزی متوالی این شهرداری رشت باشد که توانسته باشد تیم خوب ایمان احمدی را با تساوی متوقف کند.

پاسخی بگذارید