تاریخ: ۱۲:۴۳ :: ۱۳۹۷/۰۹/۱۷
نام نویسنده: مرتضی خالقی

دو تیم اسپانیول و بارسلونا، امشب دربی کاتالونیا را برگزار خواهند کرد.

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،

بارسلونا با کسب ۲۸ امتیاز از ۱۴ بازی خود، در صدر جدول لالیگا قرار گرفته است. رقابت در صدر جدول لالیگا بسیار نزدیک است و اختلاف تیم‌ها با هم ناچیز است و از همین رو، یک شکست می‌تواند جایگاه یک تیم در جدول را به کلی جا به جا کرده و تغییر دهد. بارسا تا به اینجای فصل، عملکرد پرفراز و نشیبی داشته است. شاگردان والورده ۸ پیروزی، ۴ تساوی و ۲ شکست به دست آورده اند و در  ۶ بازی اخیر توانسته اند ۴ پیروزی، ۱ تساوی و ۱ شکست به ثبت برسانند. با اختلافات کمی که بین تیم‌ها در صدر جدول وجود دارد، امتیاز از دست دادن می‌تواند جایگاه بارسا را دچار تغییر کند.

اسپانیول نیز در ۱۴ بازی، ۲۱ امتیاز کسب کرده و در رده نهم جدول قرار گرفته است. با این حال، ۳ شکست آنها در ۳ بازی اخیرشان به دست آمده و در فرم خوبی قرار ندارند. با این حال، دربی کاتالونیا از حساسیت های بسیاری برخوردار است و مطمئنا اسپانیول برای این بازی برنامه ویژه ای خواهد داشت تا برای بارسا دردسرساز شود.

در ۶ تقابل اخیر دو تیم، ۴ پیروزی برای بارسا، ۱ تساوی و ۱ پیروزی برای اسپانیول به دست آمده است. سرخیو گارسیا و نالدو به علت مصدومیت، احتمالا برای اسپانیول غایب خواهند بود و رافینیا، سرخی روبرتو، ساموئل اومتیتی و مالکوم نیز به علت مصدومیت نمی‌توانند بارسا را همراهی کنند. حضور لوئیس سوارز، سرخی سمپر و آرتور هنوز نامشخص است.

ترکیب احتمالی:

پاسخی بگذارید