تاریخ: ۱۲:۲۱ :: ۱۳۹۷/۰۹/۱۷
نام نویسنده: مرتضی خالقی

شفر اگر چه کمیته فنی باشگاه استقلال را برهم نزده است اما خیلی در جلسات کمیته فنی حاضر نمی شود و این یک دلیل عمده و واضح دارد.

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،

اصغر حاجیلو می گوید اعضای کمیته فنی نباید توصیه های فنی خود را در روزنامه ها مطرح کنند! که واقعا همین طور است. اعضای کمیته فنی معمولا بعد از هر بازی و با تماس خبرنگاران مصاحبه می کنند و علاوه بر صحبت در مورد کیفیت فنی بازی ای که استقلال پشت سر گذاشته به طور صریح در مورد شیوه بازی و تصمیماتی که شفر باید در آتی بگیرد حرف می زنند و این را می شود به توصیه تعبیر کرد. هر چند پیش از بردهای سریالی اخیر تیم استقلال همه اعضای کمیته فنی به صراحت از پیرمرد آلمانی حمایت کردند که این شاید نشات گرفته از سیاست های باشگاه استقلال باشد. در روزهایی که استقلال در لیگ برتر علاوه بر بد نتیجه گرفتن بد بازی می کرد فتحی به دفعات از شفر حمایت کرد و اذعان داشت که باشگاه به قرارداد خود با مربی پایبند است و تا پایان آن را طی خواهد کرد و اصلا برنامه ای برای برکناری شفر و صحبت با مربی جایگزین ندارد.

 

شفر حتی از مصاحبه هایی که اعضای کمیته فنی در مورد گرو و نویمایر داشته اند گله مند بود که یک بار سرپرست تیم استقلال هم این کار را انجام داد که این مصاحبه با واکنش تند سرمربی تیم استقلال همراه بود و بعد از آن اصغر حاجیلو دیگر در مورد گرو و نویمایر حرف نزد. هر چند الحاجی گرو خود تصمیم به ترک تیم استقلال گرفته است اما شفر بر این عقیده است بازیکنی که در تیم حضور دارد و مشغول بازی است نباید از سوی ارکان باشگاه مورد حمله قرار گیرد و طبیعتا چنین بازیکنی روحیه بازی نخواهد داشت.

سرمربی استقلال همواره به حفظ آرامش در تیم تاکید داشت و در روزهای سخت استقلال این اتفاق رخ نداد تا شفر همچنان نسبت به این اتفاقات دلخوری داشته باشد.

پاسخی بگذارید