تاریخ: ۱۷:۵۸ :: ۱۳۹۷/۰۹/۱۵
نام نویسنده: مرتضی خالقی

سخنگوی باشگاه پدیده خراسان گفت: با پیگیری های انجام شده و مساعدت فرمانداری مشهد و شورای تامین دیدار تیم های پدیده خراسان و ماشین سازی تبریز به صورت رایگان برگزار خواهد شد.

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،

جواد طاری‌بخش سخنگوی باشگاه پدیده خراسان اظهار کرد: با پیگیری‌هایی که از سوی باشگاه پدیده، هیات فوتبال و اداره کل ورزش و جوانان خراسان رضوی انجام شد، خوشبختانه صبح امروز فرمانداری و شورای تامین مشهد با برگزاری رایگان مسابقه موافقت به عمل آوردند.

وی اظهار کرد: نامه موافقت فرمانداری و شورای تامین صبح امروز به اداره کل ورزش و جوانان و هیات فوتبال خراسان رضوی ارسال و ابلاغ گردیده است و امیدواریم هواداران مشهدی نیز با حضور پرشور خود در استادیوم امام رضا(ع) انگیزه‌ای دو چندان را به تیم تزریق نمایند.

وی ادامه داد: در موافقت با این موضوع آقای خوش نیت سرپرست محترم فرمانداری مشهد تاثیر زیادی داشتند که باید از ایشان تشکر کرد.

سخنگوی باشگاه پدیده خراسان تصریح کرد: هواداران تیم فوتبال پدیده برای تماشای بازی تیم شهرشان مقابل ماشین‌سازی تبریز و ورود به ورزشگاه امام رضا(ع)، باید حتما بلیت داشته باشند که توزیع این بلیت‌های رایگان از ساعت ۱۴ فردا جمعه ۱۶ آذر در محل سالن شهید بهشتی مشهد انجام خواهد شد.

طاری‌بخش افزود: بر اساس هماهنگی‌های انجام شده به هیچ عنوان تماشاگرانی که بلیت مخصوص ورود به ورزشگاه را نداشته باشند، اجازه ورود به ورزشگاه را نخواهند داشت، به همین دلیل از تمامی هواداران خواهشمندیم تا پیش از شروع بازی با مراجعه به مکان اعلام شده بلیت رایگان بازی را تحویل بگیرند.

وی همچنین در خصوص افرادی که از طریق سایت اینترنتی بلیت دریافت کرده‌اند نیز گفت: طی چند ساعت آینده پیامک نحوه عودت وجه و یا جایگزین کردن بلیت یک بازی دیگر به این افراد ارسال خواهد شد.

گفتنی است ورزشگاه امام رضا در آخرین بازی‌های خانگی تا آستانه پر شدن تمام ورزشگاه پیش رفته و به نظر این اتفاق با تصمیم گیری اخیر مسولان مشهد قطعا رخ خواهد داد.

پاسخی بگذارید