تاریخ: ۱۸:۰۷ :: ۱۳۹۷/۰۹/۱۴
نام نویسنده: مرتضی خالقی

یعقوب کریمی یکی از بازیکنان قابل اتکای علی کریمی برای بازی مقابل استقلال است و باید دید چه عملکردی از خود به جا می‌گذارد.

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،

قرمزپوشان گیلانی آخرین دیدار خود در نیم فصل اول را برابر استقلال در ورزشگاه سردار جنگل برگزار می‌کنند و به دنبال این هستند از شرایط میزبانی استفاده کرده و با کسب هر سه امتیاز این دیدار به وضعیت خود در جدول مسابقات سر و سامان دهند.

اما یکی از بازیکنان ویژه‌ای که همراه با سپیدرود برابر تیم سابق خود قرار می‌گیرد، یعقوب کریمی است. هافبک چپ پای قرمزپوشان رشتی که به تازگی از بند مصدومیت رها شده، حالا آماده درخشش برابر تیم سابق  خود است. کریمی در دربی شمال ۴۵ دقیقه فرصت نمایش پیدا کرد و توانست با یک ارسال خوب پایه گذار گل دوم سپیدرود برابر نساجی باشد.

این هافبک چپ پا در اواسط لیگ شانزدهم از جمع استقلالی‌ها جدا شد و به استقلال خوزستان رفت اما هیچ گاه به فرم قبلی خود بازنگشت و حالا از ابتدای این فصل در سپیدرود توپ می‌زند. یعقوب کریمی حالا زیر نظر جادوگر محبوب فوتبال آسیا به دنبال این است، بهترین نمایش خود را برابر تماشاچیان استقلال داشته باشد و این گونه توانایی‌اش به آن‌‎ها را ثابت کند.

 

پاسخی بگذارید