تاریخ: ۱۷:۵۹ :: ۱۳۹۷/۰۹/۱۴
نام نویسنده: مرتضی خالقی

حضور افشین قطبی در فولادخوزستان انگار انرژی و شور و شوق را به هواداران این تیم خوزستانی آورده است به طوری که در تمرینات فولاد هر روز چهره های قدیمی فوتبال اهواز نیز دیده می شوند.

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،

حضور افشین قطبی که همزمان با افتتاح و آماده سازی ورزشگاه فولاد آره نا بوده است شور و شوق را به اهواز و فولاد آورده است. فولاد در حال حاضر با ۱۵ امتیاز در رده نهم است اما به نظر می رسد این تیم برای رسیدن به رتبه های خوب در نیم فصل دوم دورخیز جالبی کرده است.

دیروز پدر میلاد زنیدپور بازیکن سابق تیم فولاد و تیم ملی که در حال حاضر در فوتبال اندونزی حضور دارد به تمرین فولاد رفته بود و با استقبال افشین قطبی مواجه شد. منصور زنیدپور پدر میلاد یکی از پیشکسوتان فوتبال اهواز و بازیکن سابق تیم های نیروی اهواز، گمرک و بانک ملی اهواز بوده و در رقابت های جام تخت جمشید بازی کرده است. میلاد زنیدپور از یک خانواده کاملا فوتبالی است. عموی بزرگترش نیز از فوتبالیست های مطرح دهه سی فوتبال اهواز و ایران بوده است.

با این وجود روزگذشته افشین قطبی با این پیشکسوت و پدر شاگرد سابقش در محل تمرین دیدار و از این بازیکن قدیمی فوتبال اهواز استقبال کرد. قطبی با او درباره میلاد زنیدپور فرزندش که در زمان حضور قطبی به تیم ملی ایران دعوت شده و حتی در زمان حضورش در پرسپولیس نیز صحبت هایی درباره پیوستنش به این تیم بود هرچند زنیدپور به سایپا رفت.

ابراهیم میرزاپور دستیار افشین قطبی و مربی دروازه بان های تیم فولاد که همبازی و دوست زنیدپور است نیز در این تمرین حضور داشت.

 

پاسخی بگذارید