تاریخ: ۱۷:۵۷ :: ۱۳۹۷/۰۹/۱۴
نام نویسنده: مرتضی خالقی

مدیران تیم ذوب آهن پس از دیدار این تیم برابر پرسپولیس از سرمربی این تیم شاکی هستند و معتقدند برانکو نباید از داوری دیدار روز گذشته مطالبه ای داشته باشد.

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،

اعتراض های بین دو نیمه و پایان دیدار برابر ذوب آهن به قضاوت توسط برانکو ایوانکوویچ در ورزشگاه آزادی باعث  شد تا مدیران تیم ذوب آهن از این اتفاق به نوعی دلخور شوند. ذوبی ها می گویند این تیم مظلوم ترین تیم حاضر در لیگ هجدهم است در حالی پرسپولیسی ها نیز به مانند تیم های دیگر  از داوری بازی های نفع زیادی بردند.

احسان بعیدی، مدیر رسانه ای ذوبی ها در این باره گفت: در هر کدام از بازی های ما هر آنچه که داور تعیین می کند مورد قبول مدیرعامل و سرمربی تیم بوده اما روز گذشته چیزهایی دیدیم که اصلا خوشایند نبود. آقای برانکو از هیچ تلاشی برای اعتراض به داوری نمی گذشت و هم پس از پایان نیمه اول و هم در پایان ۹۰ دقیقه با اعتراض های پیاپی، خشم شدید خود را به نمایش گذاشت.

او ادامه داد: البته کاملا مشخص است این رفتارهای سرمربی پرسپولیسی ها برای تحت الشعاع قرار دادن داوری دیدار بعدی این تیم برابر سپاهان است که به ما مربوط نمی شود اما اعتراضات پیاپی ایشان در جریان بازی باعث شد تا مشکلاتی به وجود بیاید و همین موضوع دلخوری ذوبی ها را به دنبال داشت. با شخصیتی که از آقای برانکو سراغ داشتیم و پیش از این نیز ایشان را روبروی خود در بازی های زیادی دیده بودیم، باید بگویم رفتار روز گذشته ایشان به شدت تاسف برانگیز بود.

مدیر رسانه ای ذوبی ها در این باره ادامه داد: نکته مهم در این باره این است که اصلا مشخص نبود آقای برانکو به چه چیزی اعتراض می کند! داوری روز گذشته باید کمال کامیابی نیا را اخراج می کرد و در اخراج فخرالدینی نیز صددرصد اشتباه داشت. ما فیلمی را منتشر کردیم که در آن کاملا مشخص است که ابدا میلاد خطایی مرتکب نشده تا از داور کارت بگیرد. حالا شما ببینید که با این وضعیت داوری باز هم سرمربی پرسپولیس است که اعتراض می کند اما مدیرعامل و سرمربی تیم متضرر، به راحتی تصمیمات داور را قبول می کنند.

بعیدی در پایان گفت: درست است که آقای برانکو کارش را برای دیدار برابر سپاهان آغاز کرده اما ما اجازه نمی دهیم کسی بخواهد بی جهت علیه ما هجمه ایجاد کند. پس از پایان بازی وقتی خبرنگاران درباره داوری دیدار از سعید آذری پرسیدند او چیزی درباره بحث فنی داوران بیان نکرد. آقای برانکو و پرسپولیس نمی توانند از داوری دیدار روز گذشته مطالبه ای داشته باشند چرا که قاضی بازی به ذوب آهن بدهکار است نه پرسپولیس. در جریان کل بازی های لیگ نیز هم کاملا قابل اثبات است که ذوب آهن مظلوم ترین تیم لیگ برتر است.

پاسخی بگذارید