تاریخ: ۱۲:۵۲ :: ۱۳۹۷/۰۹/۱۳
نام نویسنده: مرتضی خالقی

کافو اسطوره‌ی فوتبال برزیل به نیمار هشدار داد که باشگاه PSG را ترک نکرده و به بارسلونا برنگردد

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،

درحالیکه از چندی پیش بارسلونا، باشگاه سابق نیمار به جذب دوباره‌ی این ابرستاره‌ی برزیلی ابراز تمایل کرده، کافو یکی از اسطوره‌های فوتبال برزیل به نیمار هشدار داد که جدا شدن او از پاری سن ژرمن و پیوستن دوباره‌اش به بارسا برای او اشتباه خواهد بود.

نیمار تابستان ۲۰۱۷ با قراردادی حیرت‌انگیز از بارسا به PSG پیوست و با ثبت رقم قرارداد ۱۹۸ میلیون پوندی رکورد گران‌ترین نقل و انتقالات دنیای فوتبال را شکست. اما بلافاصله بعد از انتقال نیمار به لو شامپیونا، بارسلونا ظاهراً از واگذاری او پشیمان شده بود چرا که اندکی بعد از پیوستن نیمار به PSG خبرهای مربوط به تمایل بارسلونا برای جذب دوباره‌ی ابرستاره‌ی برزیلی در رسانه‌ها منتشر شد. نیمار در چهار سال حضور در بارسلونا دوران بسیار موفقی را در نوکمپ پشت سر گذاشت و در ۱۸۶ بازی برای بارسا ۱۰۵ گل به ثمر رساند.

اما ملی‌پوش سابق برزیلی و اسطوره‌ی فوتبال این کشور کافو که در سال ۲۰۰۲ جام جهانی را بالای سر برده به نیمار نسبت به بازگشت به بارسلونا هشدار داد. کافو در پاسخ به این پرسش که آیا نیمار باید به بارسا برگردد گفت:” نه، من اینطور فکر نمی‌کنم. نیمار فرصت‌های زیادی دارد. او در بارسلونا موفقیت‌های زیادی به دست آورده. او در نهایت به جایی رسید که تصمیم گرفت به باشگاه دیگری منتقل شود و به مصاف چالش‌های جدید برود”.

کافو در ادامه گفت:” نیمار این روزها در PSG شرایط خوبی دارد. به نظر من نیمار کارهای ناتمام زیادی در تیم پاریسی دارد و بنابراین باید در پاری سن ژرمن بماند”.

نیمار که در سال ۲۰۱۵ با بارسلونا فاتح چمپیونزلیگ شده، می‌خواهد این افتخار را با پیراهن پاری سن ژرمن هم تکرار کند.

پاسخی بگذارید