تاریخ: ۱۷:۴۰ :: ۱۳۹۷/۰۹/۱۲
نام نویسنده: مرتضی خالقی

شاید کمتر کسی بتواند موفقیت های این فصل پرسپولیس را انکار کند. موفقیت هایی که بیش از هر چیز باعث شادی هواداران بی شمار پرسپولیس در اقصی نقاط دنیا شد. موفقیت هایی که از خود هواداران گرفته تا بازیکنان تیم و کادر فنی بدون شک نقش انکار ناپذیری در این موفقیت داشتند.

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،

اما پشت سر تمام این موفقیت ها پرسپولیس در این فصل اتفاقی را تجربه کرد که می تواند الگویی مناسب برای اکثر تیم های ورزشی باشد. هیئت مدیره ای همدل و منسجم با توانمندی های متفاوت که در نهایت منجر به نایب قهرمانی پرسپولیس در آسیا و همچنین قهرمانی لیگ شد و در این فصل همین پرسپولیس با وجود پنجره بسته نقل و انتقالات و محروم بودن از جذب بازیکن همچنان در کورس قهرمانی قرار دارد.

اتفاقی که پیش از این پرسپولیس شاید محروم از آن بود. وزیر ورزش که به نوعی متصدی تیم های پرسپولیس و استقلال است نباید نقش پر رنگ هیئت مدیره منسجم و متخصص پرسپولیس را در افتخارات این تیم  فراموش کند و اگر می خواهد استقلال هم به انسجام اساسی برسد شاید وقت آن است که این انسجام ابتدا در هیئت مدیره شکل بگیرد و نباید فراموش کرد که همین استقلال در گذشته ای نه چندان دور ضربه های سنگینی از حاشیه های هیئت مدیره خورده است اگرچه در حال حاضر هیئت مدیره استقلال هم به ثباتی نسبی رسیده است.

درپرسپولیس اعضای هیئت مدیره بر خلاف سالهای گذشته به جای مصاحبه و جلوی دوربین رفتن به فکر کارهای اقتصادی و زیرساختی برای این باشگاه بودند،اعضایی مثل ابوالفضل روغنی که از متخصصین تجارت و اقتصاد است که به حق مشکلات مالی پرسپولیس را به نوعی ریشه کن کرد یا جعفر کاشانی یک عضو کاملا فوتبالی با تخصص مدیریت و حاجی بیگی که متخصص امور حقوقی است اگرچه موضوع طارمی قبل از حضور او می باشد و همچنین طاهری که سابقه ای موفق در امور اجرایی همین باشگاه پرسپولیس داشته است .

تمام این مسائل در نهایت باعث شد این فصل پرسپولیس مشکلات همیشگی مالی نداشته باشد و بازیکنان مفید و ارزشمندی را برای آینده جذب کند و دچار حاشیه و بحران نشود و در نهایت این موفقیت پرسپولیس بود که حاصل همدلی تمام اعضای این باشگاه بود و در نهایت خشوحالی و شادی مردمی را در بر داشت که صاحبان به حق و واقعی این باشگاه بزرگ هستند.

پاسخی بگذارید