تاریخ: ۱۸:۳۴ :: ۱۳۹۷/۰۹/۱۱
نام نویسنده: مرتضی خالقی

با اعلام سازمان لیگ، پیش از دیدار دو تیم پرسپولیس و ذوب آهن، از کاپیتان سرخ پوشان تقدیر به عمل خواهد آمد.

سیدجلال حسینی که این روزها به دلیل خداحافظی از بازی های ملی، در صدر اخبار ورزشی قرار دارد، روز جمعه نیز مورد تقدیر سازمان لیگ قرار خواهد گرفت.

این تصمیم که توسط مدیر روابط عمومی سازمان لیگ اعلام شد، به دلیل تصمیم اخیر کاپیتان سرخ پوشان است تا به مناسبت بازی های ملی متعدد، از این مدافع خوشنام، پیش از برگزاری دیدار دو تیم پرسپولیس و ذوب آهن تقدیر به عمل بیاید.

حجت اله بهمنی اظهار داشت:  به مناسبت خداحافظی سید جلال حسینی از فوتبال ملی، به منظور ارج نهادن به زحمات این بازیکن و انجام ۱۱۵ مسابقه برای تیم ملی، فدراسیون فوتبال وسازمان لیگ پیش از دیدار پرسپولیس و ذوب آهن که روز سه شنبه ۱۳ آذر ماه در ورزشگاه آزادی برگزار می شود، از تلاش های خالصانه سیدجلال برای تیم ملی تجلیل می نمایند.

وی تصریح کرد: حسینی نه تنها از نظر فنی یکی از باکیفیت ترین بازیکنان فوتبال ملی و باشگاهی فوتبال است، بلکه در زمینه اخلاقی و فرهنگی نیز از جمله برترین بازیکنان فوتبال کشورمان محسوب می شود. سیدجلال حسینی بارها در میادین ورزشی، حرکت های ارزشمند فرهنگی همچون ارج نهادن به شهدا و ترویج اخلاق جوانمردی و ایثارگری را برای نسل جوان به نمایش گذاشته است.

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،

پاسخی بگذارید