تاریخ: ۱۹:۰۶ :: ۱۳۹۷/۰۹/۱۰
نام نویسنده: مرتضی خالقی

تیم فوتبال تراکتور توانست دریک بازی سرد و کسل کننده با تک گل مهدی پور سه امتیاز دیدار مقابل پارس جنوبی جم را با خود به تبریز ببرد.

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،

محمد تقوی سرمربی تیم فوتبال تراکتورسازی پس از پیروزی برابر پارس جنوبی جم گفت:« یک از اصلی‌ترین موضوعات فوتبال، باور به برد است و خوشبختم بازیکنانم به این باور رسیده‌اند.»

وی ادامه داد: «من و کادرفنی‌ام از این مربی‌ها نیستیم که کم می‌آورند. امروز ساعت ۱۱:۳۰ متوجه شدیم که یکی از بازیکنانمان نمی‌تواند برای ما بازی کند و تمام برنامه‌هایی که از شب گذشته چیده بودیم، به هم ریخت. من نمی‌توانستم بازیکنی با چنین قابلیتی را جایگزین کنم و اصلا نمی‌دانستم آیا چنین بازیکنی را پیدا می‌کنم یا خیر.»

وی در ادامه  افزود: «خوشحالم که بازیکنان بزرگی دارم و این باور را دارند که همه تیم‌ها را می‌توانند ببرند. حتی تیمی که در خانه نباخته است. دیروز به بازیکنان گفتم که طلسم برای شکستن است و ما باید این کار را انجام دهیم. قدرتی که بازیکنان ما به آن رسیده اند، که بتوانیم مقابل تیم قدرتمند پارس جنوبی با توپ بازی را کنترل کنیم و به آن‌چه می‌خواستیم رسیدیم.»

سرمربی تراکتورسازی در پاسخ سوال خبرنگاری مبنی بر چگونه بودن جو ورزشگاه تختی جم تصریح کرد: «متاسفم که به تیم‌تان بی‌بضاعت می‌گویید. این تیم، بازیکنان و کادرفنی خوبی دارد. پول برد نمی‌آورد و گاهی اوقات تیم‌های پولدار به راحتی می‌بازند. من انتظار داشتم ورزشگاه پر شود اما این اتفاق نیافتاد. به هرحال جو ورزشگاه خوب بود.»

او درباره داوری اذعان کرد: «هیچگاه داوری بد نیست. شاید یک مربی در جریان بازی به داور اعتراض کند اما این را یادآور می‌شوم که هیچ‌گاه داوری بد نیست.»

پاسخی بگذارید