تاریخ: ۱۲:۵۲ :: ۱۳۹۷/۰۹/۱۰
نام نویسنده: مرتضی خالقی

باشگاه قطری اعلام کرد طبق هماهنگی های به عمل آمده ستاره کره ای راهی بارسلونا می شود تا زیر تیغ جراحان سرشناس اسپانیایی برود.

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،

پارگی رباط صلیبی نام تائه هی ستاره کره ای در بازی دوستانه این کشور با ازبکستان در تاشکند نه تنها شوک بزرگی به پائولو بنتو سرمربی پرتغالی کره جنوبی در آستانه جام ملت های آسیا وارد کرد بلکه باشگاه الدحیل را نیز با دردسرهای زیادی روبرو کرد چون باعث شد تا این تیم درست هم زمان با قرار گرفتن در گروه مرگ لیگ قهرمانان یکی از ستون های اصلی خود را از دست بدهد.

با گذشت نزدیک به ۱۰ روز از این اتفاق امروز سران الدحیل اعلام کردند نام تائه هی بازیکن شماره ۱۰ قهرمان سه گانه قطر راهی بارسلونا می شود تا روز دوشنبه در یکی از کلینیک های معروف این شهر زانوی خود را به تیغ جراحی پزشک اصلی باشگاه محبوب کاتالان بسپارد تا روند بهبودی این بازیکن سرعت بیشتری به خود بگیرد.

یکی از سه رقیب سرشناس استقلالی ها در گروه C لیگ قهرمانان آسیا ۲۰۱۹ با این اتفاق باید نام تائه هی کره ای را از فهرست خود خارج و زمینه ورود ستاره آسیایی دیگری را فراهم کند که شنیده می شود یکی از ملی پوشان ژاپنی در صدر برنامه های این باشگاه در پنجره زمستانی قرار گرفته است. الدحیل اولین رقیب استقلال در آغاز لیگ قهرمانان خواهد بود که روز ۱۴ اسفندماه از شاگردان شفر در دوحه میزبانی می کنند.

پاسخی بگذارید