تاریخ: ۱۲:۵۲ :: ۱۳۹۷/۰۹/۱۰
نام نویسنده: مرتضی خالقی

در نشست روز پنج شنبه گرشاسبی با مهدی تاج و محمد رضا ساکت در فدراسیون فوتبال سرپرست باشگاه پرسپولیس گلایه های خود را مطرح کرد.

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،

محمد رضا ساکت، دبیر کل فدراسیون فوتبال و مدیر تیم های ملی پیش از سفر به مسقط در نامه ی تندی که برای باشگاه پرسپولیس فرستاده بود خواستار تذکر جدی باشگاه به برانکو به خاطر مصاحبه علیه کی روش شده بود و تهدید کرده بود تکرار این مصاحبه ها منجر به ورود رکن های قضایی فدراسیون فوتبال به پرونده خواهد شد و بلافاصله بعد از این نامه رئیس کمتیه اخلاق مصاحبه کرد و گفت این پرونده در کمیته اخلاق مورد بررسی قرار خواهد گرفت.

 

از نتایج این جلسه خبری به بیرون درز پیدا نکرد به این خاطر که نه سایت فدراسیون فوتبال چیزی درباره آن نوشت و نه سایت باشگاه پرسپولیس. اما به نظر می رسد مدیران فدراسیون فوتبال و پرسپولیس بعد از طرح گلایه های خود به نتیجه مشترکی رسیدند و قرار است در نشست های جداگانه با مربیان خارجی آنها را دعوت به آرامش کنند و همان طور که اشاره شد پرونده در کمیته اخلاق هم دیگر طرح نخواهد شد.

 

در اطلاعیه ای که به همین منظور در سایت باشگاه پرسپولیس منتشر شده است، از زبان گرشاسبی آمده خانواده پرسپولیس در روزهای حساس باقیمانده تا برگزاری جام ملت های آسیا در کنار و همراه تیم ملی خواهد بود. البته باید به این نکته اشاره کرد پیش از این هم همه باشگاه ها از جمله پرسپولیس با تیم ملی نهایت همکاری را داشتند و حتی برای ریکاوری هم به تیم ملی بازیکن دادند که این موضوع در هیچ کجا مرسوم نیست.

پاسخی بگذارید