تاریخ: ۱۲:۴۷ :: ۱۳۹۷/۰۹/۱۰
نام نویسنده: مرتضی خالقی

ایوان پریشیچ ملی‌پوش کراوات باشگاه اینتر می‌گوید با پیشنهاد جدی یونایتد روبرو بوده و انتقال او به اولدترافورد در آخرین لحظه لغو شده هر چند ممکن است این انتقال در آینده عملی شود.

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،

ایوان پریشیچ ستاره‌ی کراوات باشگاه اینتر تایید کرد که در تابستان ۲۰۱۷ با پیشنهاد جدی باشگاه منچستریونایتد روبرو بوده و غول انگلیسی قصد داشته او را به جمع بازیکنانش اضافه کند. پریشیچ اما در نهایت بعد از گفتگو با مدیریت اینتر تصمیم می‌گیرد در این تیم ایتالیایی ماندگار شود. با اینحال پریشیچ می‌گوید احتمال عزیمت او به انگلیس در آینده همچنان وجود دارد.

پریشیچ که به عنوان وینگر تیم ملی کرواسی در جام جهانی درخشان ظاهر شد و در مرحله‌ی نیمه‌نهایی و فینال جام جهانی برای کشورش گلزنی کرد می‌گوید در آستانه‌ی انتقال به یونایتد قرار داشته ولی لوچیانو اسپالتی سرمربی اینتر او را متقاعد کرده تا در ایتالیا بماند. پریشیچ می‌گوید با اینکه از دانستن اینکه ژوزه مورینیو او را می‌خواهد و بازی او را تحسین می‌کند فوق‌العاده خوشحال است ولی با اینحال از تصمیمی که برای ماندن در اینتر گرفته راضی است.

 

پریشیچ در مصاحبه با  FourFourTwo گفت:” بله این درست است که پیشنهاد منچستریونایتد روی میز بود و من با ترک اینتر فاصله‌ی خیلی کمی داشتم. ولی وقتی لوچیانو اسپالتی در ژوئن ۲۰۱۷ سرمربی اینتر شد، علاقه‌ی زیادی برای نگه داشتن من در تیم نشان داد و برایم روشن کرد که نمی‌خواهد من را از دست بدهد. این برای من خیلی دلگرم‌کننده بود. من تا این لحظه از تصمیم خودم برای ماندن در اینتر پیشمان نشده‌ام. البته تحسین کسی مثل ژوزه مورینیو از من برایم واقعا خوشحال‌کننده است”.

 

پریشیچ با اینکه می‌گوید آینده‌ی کوتاه‌مدتش در اختیار اینتر خواهد بود ولی از احتمال انتقال به لیگ برتر در آینده‌ی بلندمدت‌تر خودداری می‌کند. پریشیچ در ادامه‌ی مصاحبه گفت:” در فوتبال هیچوقت نباید گفت هرگز. من از اولین روز فوتبالم همیشه دلم می‌خواست در تمام لیگهای بزرگ بازی کنم و هنوز هم دلم می‌خواهد خودم را در لیگهای مختلف محک بزنم. منظورم لیگ برتر یا لیگ اسپانیا است. امیدوارم هواداران اینتر منظورم را درک کنند. من یک ورزشکار حرفه‌ای هستم و عاشق چالش هستم. همین چالش‌ها است که به من انگیزه می‌دهد. نمی‌دانم در آینده چه اتفاقی خواهد افتاد. فعلاً که تمام هوش و حواسم را به اینتر داده‌ام”.

پاسخی بگذارید