4 میلیارد از بدهی سپیدرود پرداخت شده است
تاریخ: ۲۰:۲۳ :: ۱۳۹۷/۰۹/۰۸
نام نویسنده: خبرگزاری فارس
امامی‌فر: هر دو تیم برای ۳ امتیاز آمده بودند/هنوز برای جذب بازیکن تصمیم نگرفته‌ایم

مربی تیم فوتبال سپیدرود گفت: شاهد یک بازی پرهیجان بودیم و هر دو تیم برای ۳ امتیاز آمده بودند

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،علی امامی‌فر مربی تیم فوتبال سپیدرود رشت بعد از بازی مقابل نساجی گفت: امروز یک بازی فوتبال فوق‌العاده و پرهیجان انجام شد. هر دو تیم برای ۳ امتیاز وارد زمین شده بودند. شاید ۲۵ دقیقه اول از سوی جو حاکم بر ورزشگاه تحت تاثیر قرار گرفته بودیم و به مرور شرایط بهتر شد. توانستیم فوتبال خودمان را انجام دهیم. نیمه دوم سبک بازی درگیرانه‌تر شد.

وی افزود: ما در تلاش بودیم با آوردن بازیکنان با تجربه گل‌های بیشتری بزنیم که نشد و گل دوم را خوردیم. حالا باید آماده بازی با استقلال باشیم. تیم‌هایی مثل سپیدرود و نساجی که بازیکنان جوانی را تزریق می‌کنند باید بیشتر حمایت شوند. لیاقت این دو تیم بیشتر از اینهاست. اگر عوامل شهر و استان بیشتر همکاری کنند این دو تیم حرف‌های بیشتری در لیگ خواهند داشت. تماشاگران هم در این بازی سنگ تمام گذاشتند و هر کدام تیم خود را تشویق کردند. جا دارد از آنها تشکر کنم.

امامی‌فر با اشاره به اینکه هر دو تیم برای گرفتن ۳ امتیاز وارد زمین شده بودند، عنوان کرد: طبیعی است در این صورت دفاع ضعیف‌تر شود. نساجی و سپیدرود فرصت زیادی برای حضور در لیگ برتر نداشتند تا شکل بگیرند به همین دلیل زمان بر است تا ساختار شکل بگیرد. البته کادر فنی کار خود را کرده و بچه‌ها نیز باانگیزه هستند. امیدوارم مربیان جدید که وارد لیگ می‌شوند حمایت و افراد موثر در فوتبال ایران شوند.

مربی سپیدرود درباره داوری فغانی در این دیدار، عنوان کرد: من فوتبال را یک پروسه ۹۰ دقیقه‌ای می‌بینم و جز این نگاه نمی‌کنم. وقتی بازیکن ضربانش به ۲۰۰ برسد ممکن است اعتراضاتی را هم مطرح کند. ما باید فیلم بازی را ببینیم و نظر دهیم اما واقعیت این است آنقدر داوران ما خوب، قابل احترام و باعث افتخار هستند که نمی‌توانم حرفی بزنم.

امامی‌فر درباره برنامه‌های تیمش برای نیم‌فصل دوم، خاطرنشان کرد: نه تیم ما بلکه همه تیم‌ها برنامه‌‌ریزی بلندمدت تا آخر فصل دارند. بازیکنان ما توانایی خودشان را نشان داده‌اند. بازیکنان با تجربه ما از جمله مهدوی و عزتی فوق‌العاده بودند. ما تلفیقی از بازیکنان جوان و باتجربه را داریم. اگر نیم فصل جلسه داشته باشیم آن وقت می‌توانیم درباره جذب بازیکن تصمیم بگیریم.

وی افزود: همان طور که گفتم باید هر دو تیم حمایت شوند که یکی از آنها مالی است. برای جذب بازیکن باید رقمی پرداخت شود. ما تا الان ۴ میلیارد از بدهی‌های تیم را پرداخت کرده‌ایم حالا اگر بخواهیم بازیکن بگیریم حداقل ۲-۳ میلیارد لازم داریم.

پاسخی بگذارید