تاریخ: ۱۸:۴۹ :: ۱۳۹۷/۰۹/۰۸
نام نویسنده: مرتضی خالقی

برانکو ایوانکوویچ سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس در یک نشست خبری متشنج بازیکنان خود را مستحق برد مقابل حریف سرسخت امروز دانست .

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،

بازی پرسپولیس و ماشین سازی که امروز در تبریز برگزار و با برتری پرسپولیس با گل دقایق آخر به پایان رسید هرچقدر در زمان بازی کم حاشیه بود در پایان بازی حاشیه هایی داشت به طوری که در نشست خبری برانکوایوانکوویچ حواشی و جنجال هایی به وجود آمد.

نشست پرحاشیه

برانکو مثل همیشه نشستش را با سلام به خبرنگاران حاضر و تشکر از بازیکنانش آغاز کرد:«سلام عرض می کنم خدمت همه.  همانطور که در طول هفته گفتم می دانستیم حریف سختی داریم.  تیمی که هفت بازی قبلی اش را مساوی کرده و به جرات می توام بگویم از رقبای ما سپاهان و استقلال بهتری بازی کرده بود. ما علیرغم اینکه بدون ۴-۵ بازیکن اصلی مان بازی کردیم با لیاقت این بازی را بردیم. به همین خاطر تبریک می گویم به بازیکنانم به خاطر اعتماد به نفس و شوقی که داشتند و تا آخرین لحظه دنبال برد بودند. همین میل و شوق اراده منجر به برد ما شد.  همینطور تبریک می گویم به بازیکنان جوانمان که امروز مقابل یک حریف سرسخت و در یک بازی سخت  عملکردخوبی داشتند و نشان دادند می توانند خیلی موفق بازی کنند. همچنین باید بگویم طبیعی است که می خواهیم با نتایج هرچه بهتر این فصل را به پایان برسانیم.

 

 

 

شانس؟ لیاقت داشتیم

برانکو در پاسخ به خبرنگاری که درباره خوش شانس بودن پرسپولیس در این مسابقه پرسید هم گفت:« درمورد شانس فقط می توانیم بگوییم بازی بردیم با استحقاق و لیاقت این کار را انجام دادیم. چون شانس گل بیشتری داشتیم ، بازی را کنترل می کردیم واطمینان داشتیم می توانیم گل زنیم .  این را در آخرین ضربه ایستگاهی بازی می توانید به خوبی ببینید که نمی خواستیم نتیجه را حفظ کنیم و حتی بازیکنان کم تجربه و جوان را در بخش عقب زمین بازی دادیم و می دانستیم با این اعتماد می توانیم گل بزنیم.

 

 

این فوتبال است و کسی را تحریک نکردیم

خبرنگاری از خبرنگاران تبریزی حاضر در نشست از برانکو درباره اینکه بازیکنان این تیم تماشاگران را تحریک کرده اند گفت:« شما فکر می کنید من مربی هستم که به بازیکنانم یاد می دهم چنین کارهایی بکنند؟ من مربی هستم که به بازیکنانم یاد می دهم که فوتبال بازی کنند.  به خاطر همین بازیکنان من در سه سال اخیر دوبار قهرمان شدند چون فوتبال بازی کردیم. سال اول حضورم هم دوم شدیم چون فوتبال بازی کردیم. نیمه نهایی و فینال لیگ قهرمانان را بازی کردیم نه برای تحریک کردن این و آ … به نظر من دنبال دلیل این مسایل را در سمت دیگر باشید. بروید فیلم مسابقه را ببیند که  آیا کسی این شلوغی را تحریک کرد…

پاسخی بگذارید