تاریخ: ۱۸:۴۰ :: ۱۳۹۷/۰۹/۰۸
نام نویسنده: مرتضی خالقی

کاپیتان پرسپولیس معتقد است بالا رفتن تعداد مصدومان این تیم، آنها را حتی در صورت جذب بازیکن، دچار مشکل می‌کند.

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،

سید جلال حسینی با بیان اینکه بازی سختی مقابل ماشین‌سازی داشتیم، اظهار کرد: به دوستان گفتم متاسفانه دیدار با پیکان ما را خسته و کوفته کرد. الان مصدومان ما را می‌بینید. شاید بعضی‌ها می‌گویند همین بازیکنان در دیدارهای آسیایی به میدان رفتند؛ ولی واقعیت اینطور نیست.

 

او ادامه داد: برخی نفرات ما که در همه مسابقات حضور دارند، تحت فشار هستند، آسیب دیدند و خسته شدند. تعداد مصدومان ما بالا رفته است و بعد از دیدار سختی که برابر تراکتورسازی داشتیم و انرژی زیادی گذاشتیم، امروز هم در چنین شرایطی مسابقه دادیم. ماشین‌سازی تیم خیلی خوب و کاملی بود؛ بچه‌های ما هم خوب جنگیدند؛ با استفاده از تجربه‌ها و جوانان خوبمان توانستیم در کنار هم گروه خوبی تشکیل دهیم و سه امتیاز ارزشمند کسب کنیم.

 

کاپیتان پرسپولیس تاکید کرد: بچه‌ها خیلی زحمت می‌کشند و کار سختی است؛ اینکه نتایج غیر قابل انتظار بوده، درست است؛ فقط یک مشکل وجود دارد که کسی به آن توجهی نمی‌کند؛ چند مصدوم دادیم؟

 

سید جلال عنوان کرد: حسین ماهینی، محمد انصاری، کمال کامیابی‌نیا، شایان مصلح، سیامک نعمتی و … رفتند؛ همه تیم‌ها چنین شرایطی دارند؛ ولی این بازیکنان ما تا ۷-۶ ماه بعد نمی‌توانند بازی کنند، هر لحظه ممکن است به مشکل بخوریم؛ با اینکه قرار است چهار بازیکن بگیریم، ولی بیشتر نفرات ما پرپر شدند!

 

او درباره اتفاقات پایان دیدار با ماشین‌سازی که منجر به حواشی شد، گفت:  امیدوار هستم دیگر چنین مسائلی رخ ندهد. امید عالیشاه نباید آن کار را انجام می‌داد؛ ولی متاسفانه تنش‌های غیرقابل کنترلی هم از زمین و سکوها ایجاد شده است؛ متاسفانه در همه شهرها تنش زیادی به وجود می‌آید و نیاز است تا آقایان و مسؤولان کاری انجام دهند.

 

کاپیتان پرسپولیس اظهار کرد: هر کسی هر طوری که دلش می‌خواهد صحبت می‌کند و کسی با او برخوردی انجام نمی‌دهد. امیدوار هستم این مسائل هرچه زودتر تمام شود. جا دارد از نیروی انتظامی تشکر کنم. کارشان سخت شده است. امروز هم در تبریز زحمت کشیدند. به‌عنوان یک بازیکن باید بگویم که بازیکنان و تماشاگران مقصر هستند؛ ولی مسؤولان نیز همینطور نشستند و نه تصمیمی می‌گیرند و نه کاری انجام می‌دهند.

 

کاپیتان پرسپولیس یادآور شد: همه تماشاگران در تمام شهرها با هم درگیر شدند و این اتفاق بیشتر هم می‌شود؛ آقایان هم همینطور نشستند و برای آنها مهم نیست که مردم با یکدیگر دعوا می‌کنند، کتک می‌خورند و برخوردهای زشتی با آنها و بازیکنان می‌شود؛ متاسفانه اگر الان تماشاچی و بازیکن کاری انجام دهد، محروم می‌شود؛ ولی انگار با این کار همه چیز حل می‌شود!

پاسخی بگذارید