تاریخ: ۲۰:۱۸ :: ۱۳۹۷/۰۹/۰۷
نام نویسنده: مرتضی خالقی

رای کمیته حل اختلاف فدراسیون جهانی فوتبال به سود استقلال اعلام شد.

ه نقل از سایت رسمی باشگاه استقلال، با رای کمیته حل اختلاف فدراسیون جهانی فوتبال فیفا، پرونده شکایت یازالده گومز از استقلال رد شد و باشگاه استقلال توانست این پرونده را با موفقیت پشت سر بگذارد و برنده این پرونده باشد.

یازالده گومز پرتغالی فصل گذشته برای انجام تست های پزشکی به ایران آمد و بعد از رد شدن در تست های پزشکی با شکایت به کمیته انضباطی فیفا به دنبال دریافت رقم درج شده در قرارداد خود بود.

باشگاه استقلال بعد از دریافت شکایت این بازیکن، لوایح دفاعی جامع و کامل خود را به فدراسیون جهانی فوتبال و کمیته حل اختلاف این فدراسیون ارائه کرد تا در نهایت این کمیته درباره پرونده استقلال و یازالده گومز تصمیم گیری کند.

کمیته انضباطی فیفا در نهایت و بعد از بررسی لوایح دفاعی باشگاه استقلال و مستندات پرونده که در مدت زمانی نزدیک به ۲٫۵ ماه به طول انجامید و همین طور ۲ بار حضور معاون ورزشی باشگاه در سوییس، شکایت بازیکن پرتغالی را وارد ندانست و رد کرد تا استقلال در این پرونده به پیروزی برسد.

 

به این ترتیب استقلالی ها لازم نیست مبلغ ۶۷۵ هزار دلار برای این بازیکن پرتغالی پرداخت کنند و آبی ها از یک محکومیت بزرگ و خطرناک توانستند یک پیروزی مهم در کمیته های فدراسیون جهانی فوتبال بسازند.

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،

پاسخی بگذارید