تاریخ: ۱۷:۲۹ :: ۱۳۹۷/۰۹/۰۷
نام نویسنده: مرتضی خالقی

بازیکنان جوان ماشین سازی حالا با تجربه ای نسبتا خوب مقابل پرسپولیس قرار می گیرند.

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،

تیم ماشین سازی تبریز در این فصل با توجه به اینکه دیر تشکیل شد و نتوانست در نقل و انتقالات خیلی موفق باشد، جوانان زیادی را در ترکیب خود دارد. این تیم اگرچه از زمان حضور رضا مهاجری نتایج خوبی به دست آورده اما همواره با کمبود بازیکن مواجه بوده و به همین خاطر مهاجری مجبور شده در همه بازی ها از نفرات جوان و گمنام خود استفاده کند.

در ترکیب ماشین سازی امسال بازیکنانی مثل محمد خرم الحسینی، سعید مهری، عرفان افراز و … که نامی در فوتبال ایران نداشتند به میدان رفتند و بازی های خوبی را هم انجام دادند. این بازیکنان در هفته های قبل که ماشین سازی بازی های مهمی را هم پشت سر گذاشت، جزو بازیکنان تاثیرگذار تیم شان بودند که توانایی های خود را نشان دادند و حالا می توانند آینده خوبی را برای خود تصور کنند.

این نفرات گمنام انگیزه زیادی دارند تا فردا در مصاف حساس با پرسپولیس در هفته چهاردهم لیگ برتر هم خودشان را اثبات کنند. آنها در این بازی که پخش مستقیم تلویزیونی دارد برای موفقیت تیم شان تلاش خواهند کرد و همانطور که مقابل استقلال و سپاهان و … نمایش خوبی داشتند، بی تردید می خواهند روز سختی را برای شاگردان برانکو رقم بزنند.

پاسخی بگذارید