تاریخ: ۱۷:۲۶ :: ۱۳۹۷/۰۹/۰۷
نام نویسنده: مرتضی خالقی

مدافع پرسپولیس در اواخر تمرین امروز با توجه به مصدومیت از آیتم‌های تمرینی خارج شد تا نگرانی در اردوگاه سرخ‌ها با توجه به کمبود بازیکن افزایش یابد.

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،

با مصدومیت شایان مصلح و غیبت حسین ماهینی و محمد انصاری، اکنون بدترین خبر می‌تواند غیبت شجاع خلیل زاده در جدال با ماشین سازی باشد تا کاملا این تیم با دردسر بزرگی مواجه شود. مدافع شمالی پرسپولیس که از ابتدای فصل علیرغم مصدومیت شدید از ناحیه گردن برای این تیم به میدان رفته و یکی از بازیکنان تاثیرگذار تیم لقب گرفته، در اواخر تمرین امروز دچار مصدومیت شد تا حضورش برابر ماشین سازی در ابهام قرار داشته باشد.

سایت رسمی باشگاه پرسپولیس در این خصوص نوشته است؛ برانکو ایوانکوویچ بعد از تمرین امروز در گفتگو با مسوولان باشگاه اعلام کرد حتی اگر شجاع خلیل‌زاده در طول بازی کنار وی بایستد، او را همراه تیم به تبریز می‌برد. در حال حاضر کل دارایی پرسپولیس از نظر بازیکن، با احتساب حضور خلیل‌زاده ۱۹ نفر است. کمال کامیابی‌نیا مشکل بدنی برای بازی ندارد ولی از حضور در این دیدار محروم است.

برانکو ایوانکوویچ باید در ۲۴ ساعت منتهی به بازی، آرایش و تاکتیک جدیدی را برای تیم خود طراحی کند. این در حالی است که این روزها، بعضی عوامل بیرونی تلاش کرده‌اند تا با ایجاد حاشیه‌ها آرامش و تمرکز ذهنی او را به عنوان یکی از عوامل اصلی موفقیت تیم در میادین برهم بریزند.

پاسخی بگذارید