تاریخ: ۱۷:۲۳ :: ۱۳۹۷/۰۹/۰۷
نام نویسنده: مرتضی خالقی

فرانچسکو توتی، اسطوره باشگاه آ.اس رم، شب گذشته پیش از دیدار تیمش مقابل رئال مادرید، به صورت رسمی به تالار افتخارات باشگاه رم اضافه شد

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،

اضافه شدن توتی به تالار افتخارات باشگاه رم، مدت ها بود که مدنظر باشگاه بود ولی با توجه به علاقه قلبی توتی به رئال مادرید، تصمیم بر این گرفته شد که پیش از تقابل باشگاه رم با رئال مادرید، این مراسم انجام شود.

او در این رابطه گفت:” برای من روز خیلی خاصی بود. من اهل رم هستم و هوادار رم. من فقط برای یک باشگاه بازی کردم، کاپیتان تیم بودم و … برایم خیلی سخت است که احساساتم را در غالب کلمات بیان کنم. ایستادن در اینجا، مقابل هواداران همیشه برایم ویژه بوده است. بودن کنار انها، هر روز من را مثل حضور در تالار افتخارات می‌کند.  مثل همیشه ما با هم متحد هستیم؛ ما همگی خواهر و برادریم. من واقعا عاشق شما هستم.”

فرانچسکو در سال ۲۰۱۷ از میادین فوتبال اعلام بازنشستگی کرد. او تمام دوران فوتبالش را در باشگاه رم سپری کرد و با این تیم یک قهرمانی سری آ، دو قهرمانی کوپا ایتالیا و دو قهرمانی سوپرکاپ ایتالیا را به دست آورد. علاوه بر این عناوین، او عناوین انفرادی بسیاری نیز در این مدت کسب کرد. اما نکته قابل توجه در مورد توتی که او را به محبوب ترین شخصیت میان هواداران رم تبدیل کرده، وفاداری اش به این باشگاه است. او در مقاطعی از رئال مادرید پیشنهادات بسیار خوبی در اختیار داشت ولی تصمیم گرفت به فوتبالش در رم ادامه دهد.

پاسخی بگذارید