تاریخ: ۱۷:۱۸ :: ۱۳۹۷/۰۹/۰۷
نام نویسنده: مرتضی خالقی

پرچم کشور ژاپن توسط هواداران سولدوز نقده در دیدار برابر پرسپولیس نوین دزفول از سری مسابقات لیگ دسته سوم کشور به اهتزاز درآمد.

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،

گویا پس از پایان فینال لیگ قهرمانان آسیا و نایب قهرمانی شاگردان برانکو، کری خوانی های هوادارای قرار نیست با پرچم کشور ژاپن (حریف پیروز برابر پرسپولیس) پایان یابد؛ هفته گذشته بود که در جریان دیدار تراکتورسازی و پرسپولیس پرچم بزرگی با مضمون پرچم کشور ژاپن در ورزشگاه آزادی به اهتزاز درآمد که حواشی پیرامون خود را داشت و تراکتوری ها اعتقاد داشتند که هدفشان از آوردن پرچم ژاپن کری خوانی برای پرسپولیسی ها نبوده و جنبه تشویق و حمایت یوکیا سوگیتا را در پی داشته است.

 

اما با گذشت چند روز از اتفاقات ورزشگاه آزادی، در جریان بازی های هفته یازدهم لیگ دسته سوم کشور مرحله اول گروه سوم که میان سولدوز نقده و پرسپولیس نوین دزفول برگزار شد، هواداران سولدوز با منظور کری خوانی برای حریف دزفولی خود، پرچم کشور ژاپن را به اهتزاز درآوردند تا همچنان حواشی پیرامون دیدار فینال لیگ قهرمانان آسیا ۲۰۱۸ ادامه داشته باشد.

 

باید دید سرانجام این کری خوانی هواداری چه خواهد شد؛ البته باید گفت که اگر صرفا کری خوانی هواداری از شعارهای نژاد پرستانه و قومیتی به کری خوانی با به اهتزاز درآوردن پرچم های مختلف تقلیل یابد، اقدام شایسته ای است که می تواند به کاهش تنش در ورزشگاه ها کمک شایانی نماید.

 

پاسخی بگذارید