تاریخ: ۱۷:۱۵ :: ۱۳۹۷/۰۹/۰۷
نام نویسنده: مرتضی خالقی

سرپرست استقلال می گوید وینفرد شفر به برنامه سرمربی تیم ملی اعتراض دارد و به همین دلیل اجازه نمی دهد بازیکنان تیمش در تمرین ریکاوری این تیم شرکت کرد.

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،

وینفرد شفر مدتی است که اجازه حضور بازیکنانش در تمرین ریکاوری تیم ملی را نمی دهد تا اینطور به نظر برسد او هم به جمع منتقدان کارلوس کی روش اضافه شده است.

اصغر حاجیلو در مورد دلیل این اتفاق گفت: اینکه تیم ملی طبق قوانین باید ۴۸ یا ۷۲ ساعت قبل از بازی‌های باشگاهی بازیکنان را در اختیار تیم‌ها قرار بدهد شکی نیست اما این اتفاق در ایران وجود ندارد و سرمربی تیم ملی هرطور که بخواهد اردو می‌گذارد و ۲۰، ۳۰ یا ۴۰ روز لیگ را تعطیل می‌کند. این به مذاق مربیان باشگاهی چه خارجی باشند و چه داخلی خوش نمی‌آید. در دوره پیش ۶ بازیکنان مان به اردوی تیم امید دادیم و ۷ بازیکن هم در اردوی تیم ملی داشتیم و عملا ۱۳ بازیکن مان را در اختیار نداشتیم. شما فکر کنید ۱۰ روز این بازیکنان در اردوی تیم نباشد آن وقت سرمربی چطور تفکراتش را برای بازی پیش رو پیاده کند؟ در این اردوها ما مصدوم هم داده‌ایم و روزبه هنوز روزبه قبل نشده است. اینها خسارت‌هایی است که به باشگاه‌ها زده می‌شود و مسلماً مربی حرفه‌ای مانند شفر در مقابل این اتفاقات اعتراض‌هایی را به عملکرد سرمربی تیم ملی دارد.

پاسخی بگذارید